Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Робота факультету іноземної філології з першокурсниками

Робота факультету іноземної філології з першокурсниками

02.11.2006 10:18

У рамках роботи факультету іноземної філології зі студентами, направлену на їхню адаптацію до навчання, пройшла зустріч керівництва факультету, завідувачів кафедр та кураторів груп із батьками першокурсників.

Попередньо на факультеті тривала дискусія: чи варто проводити батьківські збори саме в університеті, чи студенти повинні самостійно вирішувати свої проблеми? Спільним рішенням стала пропозиція: зробити проведення таких зустрічей традиційними для батьків першокурсників.

Перші батьківські збори відбулися під девізом, на якому наголосила декан факультету іноземної філології, кандидат філологічних наук, доцент кафедри викладання другої іноземної мови Катерина Ружин: «Ми з вами не лише партнери, але й – друзі!».

В основному, на заході обговорювали традиції факультету іноземної філології, специфіку навчання на першому курсі, організацію навчального процесу, форми контролю знань, дозвілля студентів, їхні перспективи по закінченню університету. За словами Катерини Ружин, на зустріч завітали близько 80% батьків першокурсників. Що цікаво, самі батьки виявили неабиякий інтерес до ідеї зробити такі зустрічі традиційними і дуже дякували керівництво факультету за організацію цього заходу. Багато хто з них встиг потоваришувати один з одним, беручи приклад з власних дітей. І майже всі батьки однозначно стверджували, що ця зустріч – лише старт до подальшого спілкування як один з одним, так і з представниками факультету.

По закінченню заходу окремо пройшли збори батьків кожної групи з її куратором. Для них викладачі підготували звіт за результатами атестації студентів після двох місяців навчання і ознайомили з його результатами батьків першокурсників.

Марічка КАНЦЕЛЯРИСТ