Новини пресслужби ЗНУ / Новини / День факультету соціології та управління

День факультету соціології та управління

02.11.2006 13:31

Вчора у ЗНУ відбулися урочистості з нагоди Дня факультету соціології та управління.

Першим привітав студентів та викладачів декан факультету, доктор філософських наук, завідувач кафедри соціології Максим Лепський. Він висловив подяку студентській раді факультету за організацію свята та подарував її голові Інні Ротаревій пам’ятний подарунок – чашку з державною символікою. Також декан відзначив гарний виступ першокурсників факультету на конкурсі «Дозвольте відрекомендуватись» і нагородив грамотами 19 студентів, які брали у ньому активну участь.

Після офіційної частини студенти продемонстрували все, на що здатні. Глядачі підспівували сильним голосам Олени Марініч та Тетяни Белименко. Бурхливі оплески викликав танок зі швабрами дівчат-бісенят та чарівні східні танці. Викладачі-куратори першокурсників позмагались між собою у тому, хто краще пояснить, чому саме його група найкраща. Перемогла дружба, бо всі студенти виявились кмітливими та здібними. Безперечно свято було вдалим, тому що всі глядачі пішли з гарним настроєм.

Наталка ЖЕЛНОВА