Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юристи ЗНУ взяли участь у міжнародній конференції

Юристи ЗНУ взяли участь у міжнародній конференції

13.11.2006 09:49

На базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ пройшла міжнародна науково-практична конференція «Правова протидія незаконному обігу наркотичних засобів в Україні». У заході взяли участь і представники ЗНУ.

А саме, декан юридичного факультету, кандидат юридичних наук, доцент, завідувач кафедри кримінального права та правосуддя Петро Хряпінський, п’ятикурсник юридичного факультету Павло Лютиков, асистент кафедри адміністративного та господарського права Ілля Сквірський і старший викладач конституційного та трудового права Руслан Синельник. В основному, вони представили у своїх доповідях аналіз зарубіжного досвіду протидії явищу та можливість його використання в Україні, аналізували статистичні дані, виділили проблемні питання для Запорізької області.

Конференція зібрала досить багато іноземних гостей: з Франції, Італії та інших країн. Були присутні і посадовці з Міністерства внутрішніх справ, зокрема, заступник Міністра, та представники навчальних закладів Луганська Донецька, Києва, Харкова, Запоріжжя та, звичайно, Дніпропетровська. Також на заході працювали і практики галузі. Ділилися досвідом, як хто бореться із зазначеними проблемами на практиці, а в результаті прийняли резолюцію. У ній зазначалася необхідність серйозно переглянути законодавство у цій сфері. Найближчим часом планується передати ці висновки у МВС для подальшого втілення їх у життя.

Марічка КАНЦЕЛЯРИСТ