Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відкритий Чемпіонат ЗНУ з гри „Що? Де? Коли?”

Відкритий Чемпіонат ЗНУ з гри „Що? Де? Коли?”

13.11.2006 15:30

11 листопада Запорізький національний університет знову став центром інтелектуального руху: у ВНЗ стартував Відкритий Чемпіонат ЗНУ з гри «Що? Де? Коли?». Як і всі інші заходи з інтелектуальних ігор, він проходив під егідою ректорату та Клубу інтелектуальних ігор ЗНУ «Модератор» - уже добре знайомих спільноті знавців не тільки у місті Запоріжжя, але й в Україні.

Кожного року учасників стає все більше, а їхня вікова категорія – розширюється. Окрім студентських команд з ЗНТУ, ЗДІА та ЗНУ у Чемпіонаті взяли участь відомі «дорослі» команди знавців, які грали без заліку як почесні гості Чемпіонату. Особливо хотілося б відзначити участь у змаганнях ЗНУ з «Що? Де? Коли?» школярів – учнів 11-х класів гімназії № 28 та Класичного ліцею ЗНУ. «Юні знавці – це майбутнє інтелектуального руху нашого міста: їм підтримувати традиції та розвивати «Що? Де? Коли?». Дуже приємно, що саме Запорізький національний університет є тим вищим навчальним закладом Запоріжжя, де молоді ерудити мають змогу проявити свої здібності, зібратися разом за улюбленою грою та позмагатися зі студентами та відомими знавцями», – підкреслила Президент Клубу інтелектуальних ігор Наталія Драган. А почесний гість Чемпіонату – голова студентської ради ЗНУ Іван Корсун – зазначив: «Із такими активними та відданими справі прихильниками інтелектуальних ігор нам ніколи не загрожує дефіцит розумних людей. Студентська рада ЗНУ завжди сприятиме розвитку інтелектуального руху та тісно співпрацюватиме у цьому напрямку з Клубом інтелектуальних ігор ЗНУ «Модератором» – разом ми зможемо зробити ще більше».

Свято «Що? Де? Коли?» тривало майже три години, упродовж яких знавці зіграли три тури по 12 запитань кожен. За результатами першого туру лідерами заліку є одразу дві команди: «Ноу-Хау» ЗДІА та «Хенде-Хох» ЗНУ, розрив між якими становить лише один бал. На почесному третьому місці впевнено влаштувалась ще одна команда ЗНУ – «Три богатирі», котра презентує факультет соціології та управління. За нею йдуть „Para Bellum” ЗДІА та новачки студентського руху „Що? Де? Коли?” – команди ЗНТУ: збірна та „Веселі мислителі”. Попереду – Зимові та Весняні ігри, за результатами яких і визначиться переможець Відкритого Чемпіонату ЗНУ з „Що? Де? Коли?”.