Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Гала-концерт конкурсу «Дозвольте відрекомендуватися»

Гала-концерт конкурсу «Дозвольте відрекомендуватися»

15.11.2006 19:12

Учора у ЗНУ відбувся гала-концерт щорічного конкурсу першокурсників «Дозвольте відрекомендуватися». На ньому були представлені найкращі номери студентської самодіяльності, які встигли сподобатись глядачам за три попередні конкурсні дні.

Дуже тепло усі присутні зустріли веселу музичну казку «Попелюшка» від юридичного факультету. Чудовий спів Лілії Окул з економічного факультету зал підтримав бурхливими оплесками. Та, мабуть, найбільше глядацьких симпатій отримали жартівники з команди «Мастера маргарина». Безумовно, поза конкуренцією була Анна Василенко із запальною піснею «Show me your love». Помічник ректора з виховної роботи Наталя Воронова та провідний спеціаліст відділу гуманітарної освіти та виховання Світлана Кондратенко нагородили усіх переможців грамотами та подарунками.

Ось як виглядає галерея переможців. У номінації «Молоді голоси університету» були відзначені Людмила Хлонь (історичний факультет), Олеся Поддуєва (факультет фізичного виховання), Катерина Волощук (факультет журналістики), Анна Косенко (факультет соціальної педагогіки та психології), Олена Бодрова та Людмила Сопрунова (економічний факультет), а також Тетяна Беліменко (факультет соціології та управління). Найкращою вокалісткою стала Анна Василенко з економічного факультету. У номінації «Найкращий СТЕМ» перемогли студенти факультету соціальної педагогіки та психології Олександр Гордєєв та Сергій Куліковський. Олена Сацька з філологічного факультету була нагороджена за найкраще музичне оформлення. А Тимофій Малоштан з факультету менеджменту став найкращим ведучим. За найкращий танець у стилі фанк були відзначені Поліна Афанасьєва, Ольга Крайня, Альона Медведь та Євгенія Марченко – першокурсниці факультету менеджменту. У номінації «Найкраща музично-спортивна композиція» перемогли Анастасія Куратченко та Ганна Клинчик з факультету фізичного виховання. Найкращий гімнастичний номер показала Олена Архіпова (факультет менеджменту). Олена Кривуляко з факультету фізичного виховання була відзначена у номінації «Найкращий пластичний етюд», а Крістіна Волівач з того ж факультету перемогла у номінації «Найкращий танець в стилі диско».

Анастасію Трещову (математичний факультет) нагородили за найкращу авторську пісню. У номінації «Найкращий танець в стилі хіп-хоп» перемогли Дарина Макаренко, Катерина Карпенко, Яна Воєводіна, Юліана Кушнір, Анна Сакорська, Анна Пронічева та Діана Тарновецька з факультету соціології та управління. Івана Юнгіна, першокурсника факультету фізичного виховання, нагородили за пропаганду здорового способу життя. Найкращим танцювальним дуетом стали Катерина Пасько та Марина Сушко з факультету іноземної філології. За найкращий бальний танець було нагороджено Катерину Кириченко та Олега Гергала (юридичний факультет). Тетяна Сіненко, Антоніна Бунчук, Наталія Шоренко, Анна Нікітіна, Наталія Крилова та Аліна Макаренко (філологічний факультет) перемогли у номінації «Найкращий танець у стилі ретро». Найкращим постановником сценічних композицій було визнано Аріну Поздняк з біологічного факультету. За найкращий танцювальний номер нагородили Анну Миронову, Олену Кривенко, Олену Столярчук, Володимира Момота, Миколу Полосіна та Олександра Єринського з фізичного факультету. За найкращий народний танець було нагороджено художній колектив факультету журналістики, першокурсники фізичного факультету показали найкращу буфонаду, а творчому колективу біофаку дістався приз за найкращу музично-драматичну композицію.

Після урочистого нагородження свято продовжила Катя Волощук піснею «Полуднева спека», під яку всі присутні згадали літо. А Олена Архіпова здивувала усіх своїм гімнастичним етюдом.

Наталка ЖЕЛНОВА