Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Конкурс «Студент року»

Конкурс «Студент року»

16.11.2006 10:32

У Запорізькому національному університеті підбили підсумки щорічного конкурсу «Студент року».

Першим виступив ректор ЗНУ професор Сергій Тимченко. Він привітав усіх з наступаючим Днем студента та побажав успіхів у навчанні та творчості. Сергій Миколайович також нагороджував студентів-переможців у різних сферах різнобарвного студентського життя.

У номінації «Суспільний діяч» перемогли Євгенія Попель з філологічного факультету, Юлія Куцибала з факультету соціології та управління, Михайло Томілін з історичного факультету Дмитро Онищенко з економічного факультету, Антон Гурський з біологічного факультету, Михайло Віхляєв та Станіслав Кривда з юридичного факультету, Вікторія Косенко з факультету соціальної педагогіки та психології та Андрій Загрія з факультету менеджменту.

Найкращими студентами-вченими визнано Олену П’янкову з фізичного факультету, Ігоря Ісаєва з філологічного факультету, Марію Бойко з факультету соціології та управління, Кима Гуленка з історичного факультету, Юлію Домашенко з економічного факультету, Ірину Міхіну з біологічного факультету, Павла Лютикова з юридичного факультету і Юрія Саприкіна з факультету соціальної педагогіки та психології.

У номінації «Студентська сім’я» було лише двоє переможців - Сергій та Оксана Чопорови з математичного факультету.

Кращими студентами-старостами стали Ірина Буштрук з фізичного факультету, Ольга Шлепак з факультету соціології та управління, Віктор Тлеуш з історичного факультету, Інна Деревинська з біологічного факультету, Олена Гайдай з факультету соціальної педагогіки та психології, та Вікторія Панченко з факультету менеджменту.

У номінації «Студент-спортсмен року» перемогли Анна Діденко з філологічного факультету, Євген Мовчан з факультету соціології та управління, Олександр Головін з економічного та Олексій Стрюков з факультету фізичного виховання.

Рекордною стала кількість нагороджених у номінації «Студент-артист року». Тільки на філологічному факультеті троє переможців: Анна Дмитренко, Анастасія Кондратова та Валентина Стефутіна. Також отримали нагороди у цій номінації Антон Посмєтний з фізичного факультету, Ганна Клещунова з факультету соціології та управління, Юлія Власенко з економічного, Ірина Дубініна з юридичного, Юрій Передерій з біологічного, а також Ірина Сова та Ольга Сова з факультету менеджменту.

У наступному, обласному етапі конкурсу «Студент року 2006» візьмуть участь сім студентів нашого університету. Та про них іншим разом.

Наталка ЖЕЛНОВА