Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Осінній студентський бал

Осінній студентський бал

17.11.2006 11:26

Представники ЗНУ взяли участь у Осінньому студентському балі, присвяченому Міжнародному дню студента. На заході нагороджували переможців конкурсу «Студент року». У номінації «Артист» переможницею визнали третьокурсницю економічного факультету ЗНУ – Юлію Власенко.

Крім того, дипломами лауреатів конкурсу нагородили: третьокурсника юридичного факультету Михайла Віхляєва – у номінації «Студент-суспільний діяч», четвертокурсницю фізичного факультету Олену П’янкову – у номінації «Студент-вчений», четвертокурсника Віктора Тлеуша – у номінації «Студент-староста», другокурсника факультету соціології та управління Євгена Мовчана – у номінації «Студент-спортсмен» і магістра математичного факультету Сергія Чопорова та його дружину Оксану – п’ятикурсницю цього ж факультету – у номінації «Студентська сім’я». Разом із студентами на Осінній студентський бал завітала і помічник ректора ЗНУ з виховної роботи Наталія Воронова, яка мала змогу першою привітати щасливих дипломантів.

Після урочистого нагородження переможців на гостей балу чекала насичена концертна програма, у якій взяли участь і студенти Запорізького національного університету.

Марічка КАНЦЕЛЯРИСТ