Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / 17-річчя юридичного факультету

17-річчя юридичного факультету

24.11.2006 15:15

Сьогодні в актовій залі ЗНУ пройшли урочистості з нагоди святкування 17-річчя юридичного факультету. Привітати правників із цим святом прийшли колеги, друзі з інших факультеттів університету, а також проректор ЗНУ з навчальної роботи, кандидат юридичних наук, випускник факультету-іменинника Олександр Бондар.

У своєму привітанні Олександр Григорович, у першу чергу, зазначив:

- Це свято з року в рік об’єднує юридичну спільноту нашого краю. Бути юристом – дуже почесна справа, але й вкрай відповідальна. Зовсім скоро перед кожним випускником вашого факультету постане завдання забезпечення правового захисту громадян нашої держави. У будь-якій сфері діяльності важко обійтися без консультації юриста. Щодня тисячі людей звертаються до правників за доброю порадою та й за захистом. Тож від рівня вашого професіоналізму, принциповості і навіть людяності буде залежить стан правової культури нашого суспільства, стан законності у державі, її стабільність, нормальний моральний клімат.

Проректор також висловив слова подяки викладачам за їхню неабияку професійну майстерність, високий професіоналізм, толерантність, витримку, й за те, що вони готують та виховують висококваліфікованих фахівців.

Олександр Григорович, користуючись нагодою, нагородив найкращих студентів юридичного факультету. За активну участь у суспільному житті факультету та з нагоди святкування Дня юридичного факультету були відзначені Павло Єльцов, Іван Букало, Світлана Нємна, Світлана Тітова, Роман Кісь, Олександр Стадник, Олександр Стеценко, Карина Михайленко, Цогік Мазманян, Володимир Немченко, Едуард Часов. А от за активну участь у науковому житті факультету та з нагоди святкування Дня юридичного факультету були нагороджені Андрій Грушанський, Юлія Стягун, Інна Мельник. Врешті, за досягнення у спортивному житті відзначили Іллю Кошового та Станіслава Прудівуса.

Звичайно ж, найгучнішими оплесками на святі зустрічали декана юридичного факультету, кандидата юридичних наук, завідувача кафедри кримінального права та правосуддя Петра Хряпінського. Він підкреслив у своєму зверненні, що факультет пройшов довгий шлях становлення. Ще 17 років тому у його складі нараховувалася лише одна кафедра правознавства, а тепер за плечима правників – велика кількість здобутків. Їхньою основної гордістю є золотий фонд студентів. Їх на сьогодні нараховується 1335 осіб. Петро Васильович відзначив найкращих із них, подякувавши їм за те, що вони є патріотами свого рідного факультету, який вважають другою домівкою.

Привітати колег мали бажання і представники факультету соціальної педагогіки та психологї. Його декан, кандидат психологічних наук Ольга Пономаренко зауважила, що 17-річчя – це юний, щирий та яскравий вік. І, незважаючи на це, досягнення факультет важко перерахувати у кількох словах, бо їх дуже багато. Ольга Вікторівна побажала правникам щасливої дороги у майбутньому, а студентам – стати елітою юридичної науки і практики нашої держави.

Силами студентської ради, науково-студентського товариства юридичного факультету, Запорізького обласного осередку Союзу молодих юристів та Запорізького осередку Ліги студентів Асоціації правників України на факультеті спеціально до свята провели бліц-опитування на визначення кращих студентів та викладачів у кількох номінаціях. Про результати цього опитування і говорили на святі.

Найкращих викладачів нагороджували самі студенти. Отже, «Батьком факультету» визнали Петра Хряпінського, «Куратором факультету» - Анжелу Середу, «Суспільним діячем факультету» - Георгія Самойленка, «Характером факультету» - Ольгу Михайленко, «Старійшиною факультету» - Олексія Бичківського, «Душою факультету» - Віктора Сабадаша, а «Лідером факультету» - Тетяну Коломоєць. Спеціальним дипломом поза конкурсом був відзначений видатний вчений, секретар Міжнародної спілки судових медиків, кандидат медичних наук Володимир Білкун.

Кращих представників студентської спільноти нагороджував заступник декана з гуманітарної освіти та виховання, доцент Віктор Сабадаш. Отже, «Студент-науковець-2006» - Павло Лютиков, «Координатор студентського руху-2006» - Максим Щур, «Студент-суспільний діяч-2006» - Михайло Віхляєв, «Артист року-2006» - Ірина Дубініна, «Відкриття року-2006» - Анна Кириченко, «Благодійник року-2006» - Станіслав Кривда, «Студентський лідер-2006» - Олена Ткачук, «Активіст року-2006» - Олександра Добичіна.

Для першокурсників їхні старші колеги підготували сюрприз – урочисте символічне посвячення у студенти юридичного факультету із справжніми присягами та відповідною атрибутикою.

І, звичайно ж, святковий настрій протягом урочистостей підтримували номери концертної програми. Подарунком від факультету соціальної педагогіки та психології стало яскраве танго, чарівним співом порадувала гостей другокурсниця юридичного факультету Ірина Дубініна, неперевершено танцювала першокурсниця юрфаку Анна Кириченко та її партнер Олег Гергало, а від економічного факультету на святі виступила його першокурсниця Анна Василенко, яка багатьом запам’яталася завдяки яскравому виступі на конкурсі «Дозвольте відрекомендуватися». Безсумнівно, найбільшими улюбленцями публіки цього дня залишилися актори-першокурсники юридичного факультету зі своєю постановкою у сучасній інтерпретації казки «Попелюшка» та номерами із КВК.

Марічка КАНЦЕЛЯРИСТ