Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Орбіта-Університет» (ЗНУ) у фіналі Кубку України

«Орбіта-Університет» (ЗНУ) у фіналі Кубку України

28.11.2006 09:54

Волейбольна команда Суперліги «Орбіта-Університет» (Запорізький національний університет) здобула чергову перемогу. Її учасниці вийшли до фіналу Кубку України з волейболу серед жінок.

Під час другого етапу цього змагання, що тривав у Білій Церкві, наші спортсменки тричі поспіль здобули перемоги. У перший день турніру вони виграли у «Галичанки» (Тернопіль) із рахунком 3:2, а потім зіграли із місцевою «Россю» із рахунком 3:0 на свою користь. Завершили ж змагання переможною грою із «Хіміком» (Південний) із рахунком 3:1. Попереду в дівчат участь у фіналі Кубку України із жіночого волейболу, що відбудеться на початку грудня у Євпаторії.

Також слід нагадати, що команда Суперліги "Орбіта-Університет" (ЗНУ) зараз бере участь у XVI Чемпіонаті України сезону 2006-2007 років серед жіночих команд Суперліги з волейболу. На її рахунку шість перемог у восьми іграх (в одеської "Джінестри", білоцерківської "Росі" та луганської "Іскри-Педуніверситет"). Нещодавно спортсменки здобули дві виїзні перемоги, зігравши з білоцерківською "Россю" із рахунком 3:0 і 3:1. А в рідних стінах перемогли "Іскру-Педуніверситет" з рахунком 3:0 і 3:0.

Її тренер, старший викладач кафедри спортивних ігор факультету фізичного виховання ЗНУ Сергій Попов так прокоментував гру своїх вихованок: "Слід відзначити, що наші спортсменки проявили себе достойно, навіть у грі з євпаторійською "Керкинитидою", котрій, після напруженої боротьби, поступилися з незначною різницею у рахунку. Тож, не загадуючи наперед, слід зазначити, що у нашої команди досить високий спортивний потенціал і що ми зробимо все можливе, аби досягти найвищого результату і в Кубку України, і у Чемпіонаті України з волейболу серед жіночих команд Суперліги".

Таміла Тарасенко