Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Круглий стіл «Україна на шляху до євроінтеграції»

Круглий стіл «Україна на шляху до євроінтеграції»

07.12.2006 13:14

У рамках святкування свого 15-річчя, на економічному факультеті провели круглий стіл на тему «Україна на шляху до євроінтеграції». У ньому взяли участь викладачі та студенти.

Із доповіддю виступив співробітник відділу міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами Геннадій Корнієнко. Інформація, яку він представив присутнім, стосувалася співпраці нашого університету з провідними організаціями Євросоюзу.

Також ґрунтовними та цікавими були виступи студентів економічного факультету Ірини Дорошенко, Олександра Головіна, Юлії Шульги. У дискусії, яка торкалась питань вступу України до СОТ та європейського вибору держави також взяли участь студенти факультету Наталія Романюк, Світлана Наєнко, Сергій Сидоров, Юлія Шевченко, Юлія Воскобойнікова та Євген Шевцов. Більшість із них відстоювали точку зору про позитивне вирішення питання євроінтеграції нашої держави. Але це треба буде роботи крок за кроком, виважено та не поступаючись інтересами України.

Активну участь в організації круглого столу взяли і декан факультету, кандидат економічних наук, доцент Емілія Прушківська, викладачі кафедр економічної кібернетики (кандидат економічних наук, доцент Таїсія Кельдер) та економічної теорії і підприємництва (старший викладач кафедри економічної теорії і підприємництва Володимир Ващенко).

Марічка КАНЦЕЛЯРИСТ