Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Конференція вчених-адміністративістів

Конференція вчених-адміністративістів

13.12.2006 17:23

7-8 грудня у Сімферополі на базі Кримського юридичного інституту спільно із Київським міжнародним університетом пройшла міжнародна науково-практична конференція «Проблеми систематизації законодавства України про адміністративні правопорушення», у якій взяли учаcть і вчені Запорізького національного університету.

Конференція зібрала вчених-адміністративістів із багатьох регіонів України, народних депутатів, практиків, а також гостей із Росії та Білорусії.

Нашу область представляли науковці з Запорізького національного університету та Запорізького юридичного інституту.

У обговоренні актуальних питань щодо адміністративних правопорушень брали участь в.о. декана юридичного факультету з наукової роботи, доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри адміністративного та господарського права Тетяна Коломоєць, асистент кафедри адміністративного і господарського права Ілля Сквирський, здобувач цієї ж кафедри Юрій Кочетков, п’ятикурсник юридичного факультету, голова Науково-студентського товариства ЗНУ Павло Лютиков і четвертокурсниця Марина Самойловська. У розмові з журналістами, в.о. декана юридичного факультету з наукової роботи, доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри адміністративного та господарського права Тетяна Коломоєць зазначила:

- Вибір саме такого тематичного спрямування конференції був зумовлений тим, що зараз дуже інтенсивно ведеться громадське обговорення проекту Концепції реформування інституту адміністративної відповідальності та розробка проекту нового кодексу про адміністративні злочини. Цікаві були доповіді представників Центру політико-правових реформ. Ця громадська організація об’єднує вчених, котрі цікавляться різними питаннями галузі правознавства. Для студентів у інтерактивному режимі провели обговорення окремих проблем. Їх думка враховувалася і досвідченими науковцями. Що стосується наших запорізьких представників, їхню роботу оцінили досить високо, відзначили ґрунтовність наукової школи нашого університету в галузі правознавства. Крім того, включили у перелік експертів із питань законопроектів.

Марічка КАНЦЕЛЯРИСТ