Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Шановні викладачі, студенти та співробітники Запорізького національного університету!

Шановні викладачі, студенти та співробітники Запорізького національного університету!

29.12.2006 17:43

Від імені ректорату Запорізького національного університету тепло і сердечно вітаю вас зі світлими і радісними святами, які об’єднують у собі і наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, – з Новим роком та Різдвом Христовим.

Ми входимо у новий відлік часу, оцінюючи й аналізуючи пройдене, підбиваючи підсумки року, що минає. 2006 рік став ще одним відчутним кроком у розвитку нашого університету, зміцненні позитивних прикмет нашого буття.

Нехай у наступному році в кожного будуть успіхи у справах, бо саме позитив формує суспільний оптимізм, додає впевненості у завтрашньому дні. Сподіваємося, що 2007-й рік буде позначений подальшою розбудовою української державності, реалізацією курсу соціальних та політичних реформ.

Щиро зичимо вам добра і злагоди.  Нехай ці свята принесуть на своїх крилах тепло, світлі сподівання на краще майбутнє, а осяйна різдвяна   зоря об’єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, – чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей. Нехай у кожній  родині панує мир і спокій та здоровими будуть рідні, близькі Вам люди.

Хай береже вас надія від негоди та біди, хай рясніє душа вічним щастям і здоров`ям. Будьмо оптимістами, будівничими добрих справ на благо України!

Дякую вам, шановні, за вашу працю та професіоналізм.

 

Всього Вам найкращого в майбутньому!

З Новим роком! З Різдвом Христовим!