Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Орбіта-Університет» (ЗНУ) перемогла «Іскру-Педуніверситет» (Луганськ)

«Орбіта-Університет» (ЗНУ) перемогла «Іскру-Педуніверситет» (Луганськ)

19.02.2007 09:43

Цими вихідними відбулася чергова гра Чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Суперліги: зустрічалися «Орбіта-Університет» (ЗНУ) та «Іскра-Педуніверситет» (Луганськ). З рахунком 3:0 в обох іграх впевнено перемогли запоріжанки.

За словами головного тренера волейбольної команди «Орбіта-Університет» Сергія Попова, дівчата трималися напрочуд зібрано та професійно. І хоч деколи звучала думка про несерйозність їхніх суперників, гра пройшла досить захопливо у постійній боротьбі за першість.

Уже на початку березня на «Орбіту» чекатиме більш важке випробування – гра з волейбольним гігантом – «Кругом» (Черкаси). Тож найближчими тижнями тренування та спортивне загартовування стануть обов’язковими складовими підготовки до змагань. Наразі, «Орбіта-Університет» (ЗНУ) друга у турнірній таблиці Чемпіонату, тож березнева гра з «Кругом» стане дещо визначальною щодо розташування команд у загальному підсумку змагань.

Сподівання щодо золота у Чемпіонаті висловив Президент волейбольного клубу «Орбіта-Університет», ректор ЗНУ Сергій Тимченко. На його думку, неперевершена і професійна гра дівчат у попередніх іграх – тому надійна запорука.

Марія КАНЦЕЛЯРИСТ