Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / День відкритих дверей на юридичному факультеті

День відкритих дверей на юридичному факультеті

12.03.2007 16:37

11 березня о 10 годині в актовій залі 5-го навчального корпусу ЗНУ відбувся День відкритих дверей на юридичному факультеті.

У своєму зверненні до гостей декан факультету, професор, доктор юридичних наук Тетяна Коломоєць, зауважила: «Закінчивши Запорізький національний університет, кожен наш студент отримує диплом державного зразка. Це найперша перевага нашого вишу. По-друге, вступивши на юридичний факультет, студентам не потрібно буде витрачати гроші на купівлю підручників чи методичної літератури – всім необхідним забезпечить університет».

Увагу абітурієнтів звернули і на те, що з 2003 року факультет співпрацює зі спеціалізованими навчальними закладами, заключено необхідні договори. До ЗНУ приїзджають висококваліфіковані професори, доктори наук, які читають лекції нашим студентам.

Ще однією перевагою для майбутніх юристів стане й те, що вже на четвертому курсі вони отримують можливість вдалого працевлаштування. На факультеті досить розвинена система студентського самоврядування. Студенти проявляють себе як талановиті та ерудовані особистості, мають змогу отримати премію чи спеціальну стипендію.

Після знайомства з керівництвом факультету абітурієнти брали участь у тестуванні.

Юлія ЧЕРНЕТА