Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / День відкритих дверей історичного факультету ЗНУ

День відкритих дверей історичного факультету ЗНУ

12.03.2007 16:39

11 березня у 327-й аудиторії 5-го корпусу ЗНУ пройшов день відкритих дверей на історичному факультеті. Бажаючих стати істориками виявилося вдосталь.

В цей день абітурієнти мали можливість познайомитися з викладачами, доцентами і професорами історичного факультету. Також старшокласники дізналися про те, що саме історичний дав життя таким факультетам як юридичний і факультет соціології та управління. Старшокласники також дізналися, що цього року на історичному відкривається кафедра міжнародних відносин.

Абітурієнти ознайомилися із цікавими думками про різні типи історії. Хтось говорив про сучасну історію, хтось - про історію середніх віків, а дехто пригадував історію нашого краю. Дуже цікавою була розповідь про археологічні експедиції, у які щороку вирушають студенти-історики. Представники факультету наголосили і на тому, що випускники історичного стають справжніми фахівцями, отримуючи якісну освіту європейського рівня.

Із питанням «Чому ви вирішили вступати саме у ЗНУ» ми звернулися до абітурієнтів. І ось, що вони відповіли:

Гордана: «Мені з дитинства подобається історія. Я живу в Запоріжжі, від батьків та вчителів довідалася, що в нашому регіоні Запорізький національний університет - найкращий вищий навчальний заклад.

Вікторія: «Я двічі брала участь у Малій академії наук. У школі досить глибоко вивчаю історію. Щодо вишу, то ЗНУ обрала тому, що не хочу вчитися у комерційному закладі».

Руслана: «ЗНУ має 4 рівень акредитації, а це - неабиякий показник. Я хочу знати історію свого народу, своєї нації, пишатися традиціями та історичними надбаннями».

Яна РОЩИНА