Новини пресслужби ЗНУ / Новини / День відкритих дверей факультету іноземної філології

День відкритих дверей факультету іноземної філології

12.03.2007 16:40

11 березня в актовій залі другого навчального корпусу відбувся День відкритих дверей факультету іноземної філології, куди завітало чимало абітурієнтів та їхніх батьків.

Керівництво факультету вирішило провести захід оригінально. Для гостей організували урочистий концерт. Розпочала яскраве дійство студентка 4 курсу Тетяна Клименко, яка виконала пісню французькою мовою “Pure”. Наступними естафету виступів підхопили чарівні другокурсниці, які під шквал оплесків продемонстрували своє вміння танцювати у стилі хіп-хоп. Ще одним приємним сюрпризом виявився виступ Олени Ющенко, яка заспівала пісню “Besame mucho”.

Після концертної частини до абітурієнтів та батьків звернулася декан факультету іноземної філології, кандидат філологічних наук, доцент Галина Морошкіна. У своїй промові декан наголосила на кількох основних перевагах факультету. По-перше, це чудова класична школа. По-друге, це навчання за кредитно-модульною системою, що дає можливість продовжити освіту за кордоном. По-третє, це передові методики навчання та вивчення двох базових мов і третьої - за вибором. А ще: багате культурне життя та можливість співпрацювати з іноземними викладачами.

- Усе це, - зазначила Галина Федорівна, - робить нашого студента яскравою особистістю і чудовим спеціалістом! До аудиторії також звернувся завідувач кафедри теорії та практики перекладу, доктор філологічних наук, професор Юрій Зацний. Він повідомив про те, що з цього року на факультеті буде припинено розподіл студентів на філологів та перекладачів, абсолютно всі отримають загальний рівень освіти бакалавра. Щодо спеціалізованого розподілу, то він здійснюватиметься при вступі до магістратури.

Перед майбутніми студентами виступали й інші представники факультету іноземної філології, які відзначали переваги окремих спеціальностей та наголошували на широких перспективах, які очікують на випускників факультету.

Звернулася до абітурієнтів і декан факультету довузівської підготовки Ірина Бакаленко. Вона підтримала майбутніх студентів такими словами: «Ви подолаєте всі перешкоди, і крізь тернії обов’язково доберетесь до зірок!».

Після знайомства з викладачами і студентами факультету, кожен абітурієнт мав можливість перевірити свої знання, взявши участь у олімпіаді.

Юлія ЧЕРНЕТА