Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ вшанували пам'ять Кобзаря

У ЗНУ вшанували пам'ять Кобзаря

15.03.2007 11:38

14 березня в актовій залі 2 корпусу ЗНУ пройшла літературно-музична композиція «Ми чуємо твій голос, Кобзарю, крізь гул століть», присвячена 193-й річниці з дня народження Тараса Шевченка.

Розпочала концерт декан філологічного факультету, доцента Тамари Хом’як. У своєму привітальному слові вона наголосила на універсальності та актуальності творчості Кобзаря для нашого часу, висловила подяку всім студентам, які взяли участь у цьому заході, а також - заступнику декана з питань гуманітарної освіти та виховання, доценту кафедри української літератури Валентина Ніколаєнко, яка координувала їх роботу.

Студенти філологічного факультету Ірина Дяченко, Ірина Савченко, Валерія Кривко, Ірина Федоришина, Марина Чухіна, Вікторія Ковпак (котра підготувала сценарій цієї літературно-музичної композиції), Антоніна Бунчук, Наталя Шоренко, Аліна Макаренко, Анна Нікітіна, Наталя Крилова, Анна Дмитренко, Валентина Стефутіна, Андрій Паливода, Олексій Сімченко, Тетяна Сіненко, Олена Сацька, Яніна Кошель та факультету соціальної педагогіки та психології Андрій Ісаєнко, Поліна Резніченко, Олег Ломтєв, Сергій Кучера, Павло Шпанський - співали пісні «Ой, говорила чиста вода», «Присвята Калнишевському», «Україно», декламували вірші Кобзаря. Окрім поезій Тараса Шевченка, прозвучали також вірші Василя Симоненка та Романа Лубківського.

У концерті брав участь артист театру ім. Магара – Анатолій Руденко.

Коментуючи проведення цього заходу, доцент Тамара Хом’як наголосила, що вшанування пам’яті Кобзаря йде від щирого серця, не залежить від офіційних дат. І це – найкраще у подібних заходах. «Я дуже задоволена тим, як пройшов концерт. Наші майбутні вчителі, котрі через кілька місяців отримають дипломи – впоралися з цим завданням на «відмінно».

Яна РОЩИНА, Марина ФЕДОРЕНКО