Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Нестандартне заняття на факультеті журналістики

Нестандартне заняття на факультеті журналістики

16.03.2007 14:52

15 березня студенти-журналісти ЗНУ слухали російські романси. Це стало можливим завдяки творчій зустрічі з артистами, яку організував відомий журналіст, старший викладач кафедри журналістської творчості Юрій Ботнєр.

Він запропонував цікаву форму навчання на практиці: спочатку студенти змогли послухати виступи виконавців романсів, а потім, у так званій прес-паузі - поставити свої запитання та на основі цього написати журналістські матеріали.

Крістіна Наливайко виконувала сучасні російські романси. Класичним романсом ХІХ століття (слова Олександра Пушкіна, музика Федора Глінки) здивував всіх Павло Костюк, лауреат багатьох конкурсів, викладач кафедри акторської майстерності ЗНУ. Також заспівали Аліна Момотенко, Олександра Герасименко та Світлана Занькова. Олександр Житомирський, генеральний директор КП «Обласний центр дозвілля» виконав французькій міський романс на власні вірші.

Після виступу артистів юні журналісти могли поставити свої запитання. Їх цікавило майже все: чи є у репертуарі виконавців українські романси, чи можна співати про кохання не будучи закоханим. З’ясувалося, що власної сцени у «центрі дозвілля» на жаль, немає, але часто артисти, за сприяння ректора ЗНУ Сергія Тимченка, виступають у ПК ім. Дроб’язка.

Студенти залишилися задоволеними від такого нестандартного та, безперечно, цікавого заняття. Тепер вони зможуть потренуватись у написанні власних матеріалів, а найкращі з них будуть надруковані у ЗМІ.

Наталя ЖЕЛНОВА