Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Віце-міс Мілітарі-2007» - з юридичного факультету

«Віце-міс Мілітарі-2007» - з юридичного факультету

17.03.2007 12:52

Нещодавно у Запоріжжі пройшов конкурс краси “Міс мілітарі-2007”. У ньому взяли участь кілька представниць ЗНУ. Але призове “срібло” та звання “Віце-міс мілітарі-2007” виборола четвертокурсниця юридичного факультету ЗНУ Наталія Приладишева.

Це перший досвід Наталії у модельній справі. Про конкурс вона дізналася від друзів. І лише завдяки їм та підтримці на факультеті перемогла. “Скажу чесно, цей здобуток – також заслуга потужної групи підтримки, а саме: заступника декана юридичного факультету з виховної роботи, доцента Віктора Сабадаша, а також моїх одногрупників Кирила Жужи, Софії Данковської, Олександри Добичіної. Я їм всім безмежно вдячна”.

На конкурсі зібралися більше двадцяти дівчат із різних міст України. Вони брали участь у таких випробуваннях, як вихід у воєнних костюмах, у купальниках, презентація авангардної воєнної форми та вихід у вечірніх сукнях. Дарунки для дівчат були досить цінними. Скажімо, Наталія виграла путівку до Туреччини, дещо з побутової техніки та інші пам’ятні сюрпризи. Розповідаючи про плани на майбутнє, четвертокурсниця зауважує, що тепер попереду - участь в університетському конкурсі краси, на якому вона представлятиме рідний юридичний факультет.

Марія КАНЦЕЛЯРИСТ