Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ визначили найкращих знавців кримінального права

У ЗНУ визначили найкращих знавців кримінального права

17.03.2007 16:17

На юридичному факультеті Запорізького національного університету пройшли студентські змагання з правознавства «Змагання з кримінального права та процесу. Майстерність судової промови». Організаторами цього заходу виступили Наукове студентське товариство факультету та Запорізький осередок Ліги студентів Асоціації правників України.

Усього в заході взяли участь шість студентів, розбитих на пари «обвинувач – захисник»: п’ять студенток четвертого курсу – Юлія Стягун, Інна Кравець, Олена Бичківська, Олександра Ковальова, Олеся Бабаніна та третьокурсниця Цогік Мазманян.

Їх ораторські здібності та знання кримінального права оцінювало журі у складі викладачів кафедри кримінального права та правосуддя: її завідувач, доцент Віктор Сабадаш і старші викладачі Ірина Єна та Оксана Узунова. У своєму привітальному слові, звертаючись до учасників та глядачів змагань, декан юридичного факультету, професор Тетяна Коломоєць зазначила: «Мета заходу навчити студентів юридичного факультету застосовувати набуті знання на практиці та вдосконалити їх ораторські здібності, дати їм змогу випробувати себе безпосередньо у обстановці судового засідання». Також Тетяна Олександрівна зауважила: навіть у такій «чоловічій» галузі права, як кримінальне, активність виявила жіноча половина факультету і висловила сподівання, що надалі хлопці не будуть відставати від своїх одногрупниць. За результатами змагань у номінації «Обвинувач» кращою визнали Олесю Бабаніну, а кращим захисником виявилася Цогік Мазманян (третій курс). Тепер дівчата будуть представляти Запорізький національний університет у Донецьку 21-22 квітня на Всеукраїнському етапі змагань з кримінального права та процесу.

До речі, студенти юридичного факультету нашого університету – третьокурсники Олександр Стеценко та Максим Жуков – нещодавно вже представили наш ВНЗ на загальнодержавному рівні, взявши участь у Всеукраїнських змаганнях із господарського права та процесу (Донецьк), у якому взяли участь 23 команди із провідних вишів України. За результатами заходу наші студенти отримали сертифікат учасників змагань.

Таміла ТАРАСЕНКО