Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / День відкритих дверей біологічного факультету

День відкритих дверей біологічного факультету

19.03.2007 15:55

Учора у ЗНУ пройшов День відкритих дверей біологічного факультету, який зібрав близько 150 абітурієнтів та їхніх батьків.

До біологічного факультету завітали не тільки запоріжани, але й представники районних центрів: актова зала була заповнена вщент і вільних місць практично не лишилося.

Знайомство розпочалося із виступу декана біологічного факультету, професора Людмили Омельянчик, яка, привітавши усіх присутніх, розповіла про історію факультету, запросила усіх на святкування його двадцятиріччя, яке проходитиме 1 квітня, а потім повідомила майбутнім студентам та їхнім батькам інформацію про напрями навчання: «Біологію», «Екологію», «Хімію», «Садово-паркове господарство», систему проходження практики, майбутнє працевлаштування. Одразу ж у абітурієнтів виникли питання: скільки балів треба набрати на вступних іспитах, які переваги мають «медалісти», чи є у виші військова кафедра, заочна форма навчання тощо.

Перед абітурієнтами також виступили завідувач кафедри біохімії та імунології, професор Надія Колісник, завідувач кафедри загальної та прикладної екології та зоології, професор Валентина Бовт, доцент цієї ж кафедри Олександр Рильський, заступник декана Наталія Капелюш та інші викладачі факультету.

Активну участь у підготовці та проведенні свята також взяли представники факультету довузівської підготовки. Із вступним словом до присутніх звернулася його декан, доцент Ірина Бакаленко, яка досить високо оцінила вибір студентів:

- Я хочу запевнити батьків, що ви віддаєте дітей у гарні руки, - відзначила у виступі декан.

Також Ірина Миколаївна розповіла про роботу підготовчих курсів факультету довузівської підготовки і наостанок додала: «Впевнена, що ви без проблем вирішите усі завдання, які стоять перед вами. І я буду рада привітати вас першого вересня вже як студентів Запорізького національного університету».

Також усі присутні мали нагоду проглянути відеопрезентацію досягнень біологічного факультету. А потім – перевірити свої знання у професійному тестуванні, яке досить часто називають репетицією вступних іспитів, адже за результатами тестувань можна реально оцінити свій рівень підготовки.

Власне, самі абітурієнти були дуже задоволені заходом. Спілкуючись із журналістами по його закінченню, майже кожен відзначав високий рівень організації Дня відкритих дверей та корисність отриманої інформації.

Наприклад, Тетяна Кавецька зауважила: «У ЗНУ вчилася моя мама, тому обираючи виш я майже не вагалася, отримавши цінні рекомендації від неї. А от біологічний факультет обрала, бо дуже люблю квіти, складати з них композиції. Та й наука біологія – мені до душі!». А от її колега Ольга Хамазюк додала: «Обрала ЗНУ, бо це державний навчальний заклад. Що до біологічного факультету, про цей фах мріяла все життя». У свою чергу, Анастасія Скидан зауважила, що більшість її учителів – випускники саме ЗНУ, то ж цей факт став визначальним у виборі вишу.

Ігор САМОКИШ