Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ пройшов День відкритих дверей факультету менеджменту

У ЗНУ пройшов День відкритих дверей факультету менеджменту

26.03.2007 10:33

Що таке логістика? Де може працевлаштуватись менеджер-економіст? Чи є можливість стажуватися за кордоном? Чим відрізняється кваліфікаційний рівень бакалавра від магістра? Почути відповіді на ці та інші питання абітурієнти мали змогу на Дні відкритих дверей факультету менеджменту, який пройшов 24 березня у актовій залі ІІ корпусу ЗНУ.

Легка приємна музика та вщент заповнена актова зала – факультет менеджменту зустрічає гостей. У сонячну березневу неділю до ЗНУ завітали майже півтисячі абітурієнтів із Запоріжжя й області. Для них студенти факультету підготували гала-концерт, а викладачі – завдання олімпіади, завдяки якій учні змогли перевірити свої знання з математики та англійської мови.

Приємно, що з кожним роком абітурієнтів стає все більше і більше. Як зазначив першокурсник факультету менеджменту Тимофій Малаштан, 2007 року кількість бажаючих вивчати менеджмент та логістику суттєво збільшилась.

Урочисту частину свята розпочала декан факультету менеджменту – Ірина Шавкун. Привітавши гостей, вона коротко розповіла про факультет: історію його становлення та перспективи розвитку: „Більш ніж десять років поспіль факультет менеджменту відчиняє свої двері для тих, хто прагне пов’язати свою кар’єру з управлінською діяльністю, ринком товарів і послуг, стати керівником державної чи комерційної структури або відкрити власну справу. Менеджер ХХІ століття повиннен мати незалежний, творчий розум, вміти добре спілкуватися та обовязково володіти іноземними мовами. Всі ці складові успіху майбутні управлінці можуть отримати на факультеті менеджменту ЗНУ”.

Стимулом для перевірки та покращення знань з метою вступити до ЗНУ для абітурієнтів стала інформація про стовідсоткове працевлаштування випускників факультету менеджменту: за всі роки жоден студент не знаходився на обліку в Обласній службі працевлаштування. Наснаги учням шкіл додала і декан факультету довузівської підготовки Ірина Бакаленко. Вона повідомила про 1-місячні підготовчі курси та запропонувала скористатися цією можливістю, адже це допоможе скласти вступні іспити більш вдало.

Після закінчення урочистої частини та відповідей на запитання настав час олімпіади. Завершив День відкритих дверей гала-концет. Тож, як кажуть, абітурієнти отримали і хліб, і видовище. А ще – впевненість у тому, що на них чекають у Запорізькому національному університеті на факультеті менеджменту.

Наталя ДРАГАН, Зінаїда БЕЛЕВІТІНА, Анна ЗВОЛЬСЬКА