Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Театр, це те, що не висловити словами», – кажуть студенти-актори ЗНУ

«Театр, це те, що не висловити словами», – кажуть студенти-актори ЗНУ

27.03.2007 15:43

27 березня в Палаці культури імені Дроб’язка відбулось святкування Дня театру

Перш, ніж студенти-театрали на імпровізованій сцені аудиторії №4 Палацy культури показали, чого вони встигли навчитися на факультеті, слово взяв завідуючий кафедрою акторської майстерності Олександр Король. Він висловив упевненість в тому, що театр, попри будь-які нові віяння культурної еволюції, залишатиметься актуальним видом мистецтва завжди. «У театрі є юність, зрілість, а старості не буває ніколи» – зазначив Олександр Петрович.

Наступною слово взяла декан факультету СПП, кандидат педагогічних наук, доцент Ольга Пономаренко, котра привітала усіх театралів з професійним святом.

Далі на сцену вийшли студенти першого курсу спеціальності «Акторська майстерність». Всі вони були одягнуті в чорний одяг, кожен з них запалив свічку і, тримаючи її у долонях, звертався до людей у залі. Студенти висловлювали свою думку з приводу того, чим для них є театр і яку роль він займає у їхньому житті. «Театр, це те, що не можна висловити словами, а можна тільки відчути»; «Найдорожче, що у нас є - це діти. Так давайте ж дарувати їм посмішку за допомогою театру» - це лише деякі з думок юних акторів. Один із студентів розповів, що він півтора роки готувався до вступу на економічну кібернетику. Проте, коли він вже здавав документи на зарахування, побачив, як приймають вступні іспити у студентів-театралів і вмить змінив прагнення щодо вибору фаху.

Студенти старших курсів порадували аудиторію іншими театральними мініатюрами. Вони показали кілька сцен, зокрема «Дівчинку з острова Пасхи», «Російський секрет», «Інтернаціональне кохання» (ця постановка характеризувалася елементами еклектики та була зроблена в жанрі фарсу) та інші.

Завершальне слово знов взяла декан факультету соціальної педагогіки та психології Ольга Пономаренко. Цього разу вона вручила студентам великий святковий торт та побажала, щоб він значно підсолодив їхнє театральне життя.

Олесь БАРЛІГ