Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Тиждень Франкофонії» у ЗНУ

«Тиждень Франкофонії» у ЗНУ

29.03.2007 10:34

На факультеті іноземної філології з 19 по 23 березня пройшов «Тиждень Франкофонії». Для його організатора – кафедри романської філології - вже стало доброю традицією проводити заходи, під час яких студенти можуть реалізувати свої мовні здібності поза навчальною аудиторією.

13 березня всі студенти спеціальності «Французька мова та література» написали диктант в межах конкурсу «DICO d’OR». Метою цього конкурсу було визначити кращого знавця французької мови. За результатами найкращими виявилися першокурсниці Віолетта Носуленко, Ірина Чумак, Марина Максименкова та Катерина Климентенко.

23 березня викладач кафедри романської філології Юлія Трет’як та кандидат філологічних наук, доцент цієї ж кафедри Євгенія Стуліна провели літературний салон. Невимушена атмосфера спонукала до того, що студенти гідно продемонстрували свої знання із французької літератури. Також вони продекламували уривки із художньої прози й поезії і навіть інсценували уривок із новели Проспера Меріме «Кармен».

За словами завідувача кафедри романської філології, доцента Ірини Шаргай, зараз факультет іноземної філології готується до нових культурних заходів у рамках акції «Французька весна», яка відбудеться у квітні за підтримки Посольства Франції в Україні.

Ігор САМОКИШ