Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ взяли участь у Міжнародному екологічному семінарі

Представники ЗНУ взяли участь у Міжнародному екологічному семінарі

29.03.2007 16:39

Представники Запорізького національного університету – помічник ректора з виховної роботи, кандидат біологічних наук, доцент кафедри загальної і прикладної екології та зоології Наталія Воронова та кандидат біологічних наук, доцент цієї кафедри, начальник науково-виробничого комплексу "Екологія" Олександр Корж – взяли участь у міжнародному семінарі «Екологічне партнерство у м. Запоріжжя», що пройшов 27-28 березня в Центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації держслубовців.

Основною метою організатори заходу – управління з питань екології Запорізької міської ради та комісія з екології Запорізької міськради за участі представництва Світового банку в Україні – визначили спробу узгодити та спрямувати зусилля територіальних органів Міністерства охорони навколишнього середовища України та Міністерства охорони здоров’я України, промислових підприємств, неурядових організацій та інших учасників заходу на зменшення забруднення навколишнього середовища в Запоріжжі.

Перед присутніми з привітальним словом виступили мер Запоріжжя Євген Карташов та старший координатор проектів сектору охорони довкілля Світового банку Олексій Слензак.

У доповіді експерта проекту Світового банку, координатора проекту АОС США «Розбудова інституційної спроможності Мінприроди», директора Центру медико-екологічних проблем та оцінок ризику Олени Турос основний акцент було зроблено на оцінку впливу на здоров’я населення промислового забруднення атмосферного повітря у Запоріжжі. А начальник управління з питань екології Запорізької міської ради Ігор Бройде розповів про програму виходу з екологічної кризи м. Запоріжжя на період 2001-2010 рр.

У ході обговорення доповідей доценти Наталія Воронова та Олександр Корж повідомили про початок роботи з відкриття на біологічному факультеті Запорізького національного університету, за підтримки Запорізької обласної державної адміністрації Регіонального навчально-науково-виробничого центру «Екологія». Це викликало значний інтерес в учасників семінару, серед яких, зокрема, були координатор проекту щодо роботи з НУО у Запоріжжі Олександр Багін, представники Агентства охорони навколишнього природного середовища Англії та Уельсу Іан Паркер й Іан Дейві, менеджер програми послуг екологічного бізнесу НУО Groundwork UK Стівен Сайкс та старший економіст департаменту охорони довкілля та інфраструктури (група дослідження питань розвитку Світового банку) Хуа Ванг.

Результати роботи семінару зацікавили міського голову Євгена Карташова. Він висловив побажання зустрітися з учасниками конференції для обговорення конкретних заходів із покращення екологічної ситуації нашого регіону.

Таміла ТАРАСЕНКО