Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ярмарок молодіжних організацій в ЗНУ

Ярмарок молодіжних організацій в ЗНУ

06.04.2007 15:19

Вчора у ЗНУ відбувся ярмарок молодіжних організацій. Його проведення ініціювали найактивніші студенти факультетів менеджменту та іноземної філології.

На ярмарку виступив Ігор Міщан, голова управління у справах сім ‘ї та молоді при Запорізькій облдержадміністрації. Він розповів про діяльність управління та конкурс програм молодіжних організацій, завдяки якому найкращі отримують бюджетне фінансування. Також Ігор Міщан зауважив, що у громадському житті беруть активну участь лише лизько 5% молодих людей, тож подібні ярмарки надзвичайно потрібні.

Сім молодіжних лідерів представили свої організації: «Перспектива», «Сварог», «BEST», «АЙСЕК», «Молодь може!» та центр молодіжного підприємництва.

Клуб інтелектуальних ігор ЗНУ «Модератор» презентувала його президент Наталія Драган. Зараз «Модератор» має три підрозділи: клуб знавців, клуб молодих дипломатів та дебатний клуб. Клуб знавців займається проведенням ігор «Що? Де? Коли?», брейн-рінгів, «Своєї гри» та «Ерудит-квартетів», а також співпрацює із клубом знавців, який заснував Володимир Ворошилов. Молоді дипломати регулярно проводять молодіжні моделі асамблей ООН, НАТО, ЄС. А дебатний клуб, який є наймолодшим підрозділом, нещодавно провів гру «Парламентські дебати».

Також першого квітня «Модератор» забезпечив проведення міжнародного синхронного турніру «Кубку міст» з гри «Що? Де? Коли?», і завдяки цьому Запоріжжя вперше отримало можливість прийняти у себе молодіжний чемпіонат України з «Що? Де? Коли?», який відбудеться в травні. Також під час ярмарку перед студентами виступив Том Чарт - волонтер «Корпусу миру», котрий вже два роки живе в Україні. Він розповів про поняття волонтерства і переконав усіх присутніх, що бути волонтером – це насамперед цікаво.

Наостанок було презентовано «Англійський клуб», учасники якого щосереди збираються в обласній бібліотеці та обговорюють будь-які цікаві питання англійською.

Організатори ярмарку висловили намір організовувати такі ярмарки і надалі та провели анкетування серед присутніх, щоб з’ясувати, що їм сподобалось, а що ні.

Наталя ЖЕЛНОВА