20-22 квітня в Черкасах пройшла фінальна частина Чемпіонату України з волейболу Суперліги.
В фіналі брало участь чотири команди: Черкаси («Круг»), Одеса («Джінестра»), Тернопіль («Галичанка») і команда Запорізького національного університету – «Орбіта-Університет» (ЗНУ). Наші спортсмени зайняли третє місце і привезли бронзову нагороду.
«Нашою метою було потрапити у четвірку призерів. Якщо чесно, ми, сподівалися на друге місце, але й третє також є достатньо вагомим результатом», - прокоментував перемогу волейболісток тренер команди, старший викладач кафедри спортивних ігор Сергій Попов.
Особисто привітати нашу команду з перемогою приїхав Президент обласної федерації волейболу Олександр Сін.
Олесь Барліг

