Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ми - бронзові призери!

Ми - бронзові призери!

23.04.2007 14:29

20-22 квітня в Черкасах пройшла фінальна частина Чемпіонату України з волейболу Суперліги.

В фіналі брало участь чотири команди: Черкаси («Круг»), Одеса («Джінестра»), Тернопіль («Галичанка») і команда Запорізького національного університету – «Орбіта-Університет» (ЗНУ). Наші спортсмени зайняли третє місце і привезли бронзову нагороду.
«Нашою метою було потрапити у четвірку призерів. Якщо чесно, ми, сподівалися на друге місце, але й третє також є достатньо вагомим результатом», - прокоментував перемогу волейболісток тренер команди, старший викладач кафедри спортивних ігор Сергій Попов. Особисто привітати нашу команду з перемогою приїхав Президент обласної федерації волейболу Олександр Сін.
Олесь Барліг