Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Подружжя студентів привезло з Всеукраїнської студентської олімпіади перемогу

Подружжя студентів привезло з Всеукраїнської студентської олімпіади перемогу

23.04.2007 16:30

З 17 по 20 квітня в Київському національному авіаційному університеті проходила щорічна Всеукраїнська студентська олімпіада. Перемогу для ЗНУ привезла подружня пара, студенти біологічного факультету Костянтин та Ольга Лісаковські. Вони стали переможцями з дисципліни «Основи екології та охорони навколишнього середовища».

В олімпіаді взяло участь 97 студентів з усіх областей України. Унікальність цієї олімпіади полягала в тому, що вона є «мігруючою»: минулого року вона проводилась у Дніпропетровську, тепер протягом найближчих років проходитиме в столиці. Саме цього разу звичайні письмові завданні були замінені на тексти, що значно підвищило об’єктивність оцінювання результатів. Для подружжя Лісаковських особливістю цих змагань стало те, що Костянтин встиг розв’язати 100 тестів за 25 хвилин, а Ольга – за 40 хвилин, чим здивували організаторів олімпіади. Адже на це кожному учаснику передбачалося півтори години. Наші студенти прекрасно справилися із завданнями, тому їх запросили взяти участь у наступній олімпіаді, яка відбудеться у 2008 році.
Подружжя Лісаковських дякують своєму керівнику з підготовки до олімпіади доценту кафедри садово-паркового господарства та генетики рослин, кандидату біологічних наук, заступнику декана біологічного факультету з заочної форми навчання Олені Войтович.
Олесь БАРЛІГ