Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ беруть участь у благоустрої Запоріжжя

Студенти ЗНУ беруть участь у благоустрої Запоріжжя

24.04.2007 10:57

До Дня довкілля мешканці Запоріжжя провели низку заходів, спрямованих на благоустрій рідного міста. Активну участь у них взяли і студенти Запорізького національного університету.

Так, 20 квітня на території Запорізького міського дитячого ботанічного саду відбулася акція «Від екології природи – до екології душі», у якій взяв участь міський голова Запоріжжя Євген Карташов та депутати міської ради, представники промислових підприємств нашого міста, студенти ВНЗ та технікумів, учні середніх шкіл. Серед них були і 60 студентів біологічного факультету ЗНУ під керівництвом заступника декана факультету, старшого викладача кафедри мисливствознавства та іхтіології Наталії Капелюш.

Фронт робіт був таким: розчистити територію дендропарку та висадити нові сорти рослин, збагачуючи його колекційний фонд. Наталія Вікторівна високо оцінила працю своїх студентів, а серед найактивніших відзначила Тетяну Оберемок, Андрія Хайнадського, Олександру Бойко, Яну Геневську.

А 21 квітня студенти факультетів соціальної педагогіки та психології, іноземної філології, журналістики, біологічного, філологічного, юридичного, історичного, фізичного факультетів взяли участь у суботнику, організованому у Дубовому гаї за ініціативи Жовтневої райдержадміністрації. У якості «винагороди» за роботу із благоустрою парку для студентів-активістів були святковий концерт та безкоштовні квитки на атракціони.

У той же день на території Запорізької дитячої залізниці провели традиційний суботник, присвячений її 35-річчю Дню довкілля. Серед інших учасників цього заходу було і п’ятдесят представників різних факультетів ЗНУ. На усіх них, по закінченню акції, чекали смачний обід та екскурсія дитячою залізницею.

Таміла ТАРАСЕНКО, Наталка ЖЕЛНОВА