Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники юридичного факультету ЗНУ влаштували дітям-сиротам екскурсію на острів Хортиця

Представники юридичного факультету ЗНУ влаштували дітям-сиротам екскурсію на острів Хортиця

25.04.2007 11:52

У рамках довготривалої акції «Юридичний факультет – дітям-сиротам» студенти та викладачі юридичного факультету Запорізького національного університету влаштували учням комунального закладу «Загальноосвітня школа-інтернат № 3» екскурсію на острів Хортиця.

Головна особливість цієї факультетської благодійної акції полягає в тому, що майбутні юристи дбають не лише про матеріальну допомогу вихованцям інтернату, але й про їхній культурний розвиток та дозвілля.

От і цього разу студрада юридичного факультету та студенти-активісти вирішили влаштувати для своїх підшефних екскурсію на Хортицю. У цьому їм посприяли керівництво Запорізького національного університету, виділивши автобус для дітей та обласне ДАЇ, яке подбало про машину супроводу.

Для сорока дітей (учнів шостого-сьомого класу) влаштували екскурсію краєзнавчим музеєм острова Хортиця та новозбудованою Січчю, де проводяться зйомки фільму «Тарас Бульба». Діти були у захваті від чарівної природи острова та музейних експонатів. Директор загальноосвітньої школи-інтернату №3 Катерина Шарікова із вдячністю звернувшись до всіх, хто подарував її учням свято та зазначила, що подібні заходи дуже важливі для патріотичного та естетичного виховання школярів.

Декан юридичного факультету, професор Тетяна Коломоєць висловила сподівання, що студенти і викладачі її факультету і надалі не залишатимуться байдужими до долі тих, хто потребує допомоги, і зазначила, що приємно вражена тим, як активно більшість студентів та представників професорсько-викладацького колективу факультету долучилися до цієї благородної справи.

Таміла ТАРАСЕНКО