Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ЗНУ Ганна Нужная перемогла у конкурсі «Міс Студентство»

Студентка ЗНУ Ганна Нужная перемогла у конкурсі «Міс Студентство»

22.05.2007 10:45

За ініціативи Профспілки студентів, аспірантів і докторантів «Машинки», 19 травня студентки-красуні з різних вишів Запоріжжя зібралися разом, щоб визначити найкрасивішу і найрозумнішу – «Міс студентство – 2007».

Двадцять дівчат представляли ЗНУ, ЗНТУ, ДУ «ЗІДМУ», ЗДІА, ЗІЕІТ і ЗДМУ.
Під керівництвом досвідчених стилістів учасниці пройшли семиденну «бойову» підготовку, фотографування, презентацію в одному з нічних клубів міста.
Переможницею стала студентка ЗНУ Ганна Нужная. Ганні 19 років, вона навчається на другому курсі факультету фізичного виховання за спеціальністю «Олімпійський і професійний спорт». До недавнього часу дівчина професійно займалася легкою атлетикою, має перший розряд з цього виду спорту. Але в грудні минулого року різко змінила життєвий курс і почала займатися у модельному агентстві «Імідж-центр». Конкурс «Міс студентство» став її дебютом на подіумі. І відразу зоряним. Ганна мріє підкорити подіум Парижа, завдання-мінімум вбачає у відкритті власного фітнес-клубу.
Наталя ДРАГАН