Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Тренінг для студентів-журналістів

Тренінг для студентів-журналістів

01.06.2007 15:21

1 червня з тренінгом факультет журналістики відвідала журналіст «Першого національного» Анастасія Дяченко – випускниця ЗНУ.

Анастасія працює на «Першому Національному» вже чотири місяці в авторській програмі Сергія Нереті «Кіно.UA». у ЗНУ її тренінг мав назву «Особливості побудови авторських програм на «Першому Національному» каналі». Для наших студентів журналістка привезла три власних сюжети. Перший з них був присвячений тридцятиріччю мультфільму «Острів скарбів», другий стосувався сучасного українського кіна, а третій містив коментарі представників сфери культури щодо взаємозв’язку нашого й іноземного кінематографу.

Після кави-брейку Анастасія продовжила розмову зі студентами. Друга зустріч мала характер неформальної прес-конференції. Анастасія торкнулася історії свого творчого шляху. Розповіла, як починала працювати на запорізькому «ТВ-5», чотири роки робила сюжети для різних київських каналів, переважною більшістю - новинарного спрямування, доки не прийшла на «Перший». Також журналістка поділилася думками стосовно тенденцій розвитку сучасного українського кінематографа.

«Ця дискусія була цікава тим, що Анастасія зачепила ряд технічних питань як щодо побудови сюжетів, так і пов’язаних безпосередньо з функціонуванням телебачення. Це було по-особливому цікаво, оскільки програма «Кіно.UA» - багато у чому новаторська, а особливо в прийомах монтажу», - зазначила кандидат філологічних наук, заступник декана факультету журналістики Катерина Буслаєва.

Олесь БАРЛІГ