Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запоріжжя очима слухачів підготовчих курсів

Запоріжжя очима слухачів підготовчих курсів

27.06.2007 12:29

Якщо молода людина бажає прогнозувати своє найближче майбутнє (маємо на увазі – вибір професії), то в цьому їй стане у нагоді саме факультет довузівської підготовки, з яким корисно познайомитися, ще перебуваючи за шкільною партою, тобто стати слухачем підготовчого відділення чи підготовчих курсів факультету довузівської підготовки.

Жодна дитина, що приходить навчатися до нас, не залишиться поза нашою увагою і зможе здійснити свою заповітну мрію – стати студентом Запорізького національного університету, здобути якісну вищу освіту, а в майбутньому – знайти своє місце в бурхливому океані дорослого життя.

Курси допоможуть впевненіше почуватися в університеті та засвоїти програму вступних випробувань. А ще, навчання на факультеті – це нові друзі – їхні майбутні однокурсники. Доброю традицією нашого факультету є й організація дозвілля його слухачів: екскурсії Запоріжжям, відпочинок на університетській біостанції-профілакторії, що на Хортиці, Новорічний прийом у ректора, на якому абітурієнти можуть поспілкуватися з керівництвом університету, деканами, викладачами, а також розділити відчуття свята разом із навчальним закладом, який встигли полюбити.

Цей рік теж не став винятком. Одномісячні підготовчі курси добігають середини своєї роботи. Один місяць – це і мало і багато. Треба встигнути опанувати програму вступних іспитів. Щоб навчання на курсах було не тільки корисним, але й цікавим, деканат факультету довузівської підготовки докладає неабияких зусиль. Так 23 червня 2007 року було організовано екскурсію по м. Запоріжжя. Слухачі мали можливість ознайомитись з історією та історичними пам'ятками нашого міста.

Цілющим повітрям зустріла абітурієнтів перлина нашого краю – о. Хортиця. З екскурсії музеєм запорізького козацтва екскурсанти дізнались про історію острова та народи, які його населяли. Особливі яскраві враження залишилися у дітей після відвідування Запорізької Січі: справжній рів, частокіл, за скрипучою брамою картини давнього життя, помешкання запорізьких козаків, церква посеред майдану ( все з дерева!)

Санаторій-профілакторій ЗНУ зустрів гостей золотим пляжем та лагідною водою Дніпра. Охайний, красивий, стоїть він у плавневій частині о. Хортиця: сотні птахів, рідкісні рослини, чудові краєвиди.

Всі учасники екскурсійної подорожі відчули себе єдиною командою, а об'єднав їх Запорізький національний університет.

Своїми враженнями про екскурсію діляться слухачі підготовчих курсів:

Кравченко Юлія, учениця Оріхівської НВК № 2: Я з іншого міста, тому було дуже цікаво. Вражена красою Запоріжжя, а також славетною історією міста. Дізналась багато нового. Дякую за чудову поїздку.

Колесникова Тетяна: Я з Запоріжжя, але дізналася багато нового і цікавого про своє рідне місто, отримала багато приємних вражень.

Постол Вікторія, музичне училище ім. Майбороди: Отримала максимум задоволення. Сподобався краєзнавчий музей, особливо діорама. Запорізька Січ – це щось фантастичне. Завжди мріяла побачити все своїми очима, а не лише слухати враження друзів. Цікаво було побачити козацьку церкву, курені, а база ЗНУ шикарна й красива, комфортна: свіже повітря, пляж, алеї, клумби, де можна відпочивати та розслаблятися.

Оксана Бановська-Гєхандер: Дуже вдячна Ірині Миколаївні, Миколі Васильовичу, Борису Степановичу та іншим викладачам. Дуже сподобалась екскурсія, дізналась багато цікавого, невідомого про місто, в якому живу. Дуже милі та відповідальні організатори екскурсії.

Факультет довузівської підготовки