Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Дипломи отримали економісти

Дипломи отримали економісти

06.07.2007 16:16

Шостого липня у актовій залі ІІ навчального корпусу Запорізького національного університету відбулося урочисте вручення дипломів спеціалістам економічного факультету.

Свято відкрила декан факультету доцент Емілія Прушківська, яка з радістю привітала випускників з отриманням такого важливого документу як диплом. Вона зазначила, що усі ці п’ять років їй було приємно працювати для таких гарних студентів та побажала знайти престижну роботу і успішно будувати кар’єру.

На свято завітав і ректор Сергій Тимченко, який щиро побажав випускникам успіху у подальшій роботі та натхнення. Найкращих випускників також привітав проректор із навчальної роботи Олександр Бондар, котрий вручив їм довгоочікувані дипломи. Висловили свої теплі побажання і викладачі економічного факультету.

Не забули про колег і студенти молодших курсів, які підготували розважальну програму з віршами та піснями.

Зінаїда БЕЛЕВІТІНА