Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Свято вшанування „золотої молоді”

Свято вшанування „золотої молоді”

06.07.2007 17:24

28 червня 2007 р. Куйбишевський будинок культури зустрічав учасників та гостей свята вшанування випускників – медалістів чотирьох районів: Куйбишевського, Чернігівського, Розівського, Бердянського. Започаткував свято Іван Михайлович Бастрига, в минулому депутат Верховної ради України, який запропонував урочисто відзначати кращих випускників.

Яскраво освітлена зала, урочисто прикрашена сцена. Море квітів. Охайні юнаки. Дівчата в вечірніх сукнях.

Такого свята немає ніде в Україні. Це добрий приклад усім, як треба цінувати обдаровану молодь.

Започаткував його Іван Михайлович Бастрига, в минулому депутат Верховної ради України. Саме він запропонував урочисто відзначати кращих випускників, золоту молодь краю. “Це наше майбутнє, - говорить Іван Михайлович, - саме ці юнаки та дівчата приймуть від нас естафету у справі розбудови нашої держави”. Також Іван Михайлович вручив привітальні адреси та фотоапарати кожному випускнику-медалісту й побажав побільше щасливих миттєвостей у житті і досягнення нових висот.

Серед гостей були присутні: голова Куйбишевської райдержадміністрації І.О.Остапенко, голова Чернігівської райдержадміністрації О.В.Найда, начальник відділу освіти Розівської райдержадміністрації В.О.Вільчак, виконуючий обов’язки голови Бердянської РДА С.І.Кеда, голова Куйбишевської районної ради Ю.В.Савчук, голова ради ректорів, ректор ЗНТУ С.Б.Бєліков, декан факультету довузівської підготовки ЗНУ І.М.Бакаленко, ректор Бердянського національного університету В.В.Крижко.

Виступаючи з привітальним словом заступник голови облдержадміністрації М.О.Фролов відмітив, що свято проводиться вже восьмий рік поспіль. “Гарна справа продовжує жити, тож побажаємо міцного здоров’я і довгих років І.М. Бастригі, який не забуває своїх земляків та докладає багато зусиль для розвитку цих районів. Це свято зразок шанобливого ставлення до молоді, яке збігається з державними пріоритетами”.

Микола Олександрович побажав щасливого майбутнього дітям, що зробили перший крок у своє самостійне життя: "Проте пам’ятайте, що своїм успіхом ви завдячуєте своїм вчителям та батькам, не забувайте їх ”.

Ректор ЗНТУ С.Б. Бєліков привітав випускників з успішним завершенням школи та відзначив, що керівники вищих навчальних закладів завжди раді безпосередньо на місцях спілкуватися з молоддю, допомогти обрати їм своє майбутнє.

Від Запорізького національного університету присутніх цього дня в залі, привітала декан факультету довузівської підготовки І.М.Бакаленко. Від імені ректора університету Ірина Миколаївна вручила грамоти переможцям Попереднього тестування та побажала випускникам щасливої долі “Бажаю усім випускникам вірного вибору майбутньої професії, щоб їх прагнення і бажання справдились, а 1 вересня 2007 року буду рада вітати вас – вже як студентів Запорізького національного університету ”.

Назавжди у пам’яті випускників збережеться яскраве свято: музика, привітання, яскрава зала і глибоке незбагненне відчуття щастя.

Тож щасти вам, "золота молодь".

Факультет довузівської підготовки