Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ урочисто вручили дипломи випускникам юридичного факультету

У ЗНУ урочисто вручили дипломи випускникам юридичного факультету

10.07.2007 09:13

Цього року вручення дипломів випускникам юридичного факультету Запорізького національного університету пройшло в особливо урочистій обстановці, адже на факультеті здійснили перший випуск магістрів. Усього дипломи, що засвідчують кваліфікаційний рівень магістра та спеціаліста, отримали 240 осіб.

Поздоровити випускників зі святом зібралися численні почесні гості, викладачі, студенти молодших курсів та батьки. Декан факультету, професор Тетяна Коломоєць відзначила, що це – водночас радісна і сумна подія, бо «нам шкода розлучатися із такими чудовими студентами, багато з яких ще під час навчання стали відомими не лише в області, а й по всій нашій країні». Ректор ЗНУ, професор Сергій Тимченко, який водночас є завідувачем кафедри історії та теорії держави і права юридичного факультету, висловив сподівання на те, що усі випускники факультету зроблять гідну кар’єру, адже, попри розповсюджену думку про те, що ВНЗ зараз випускають надто багато юристів, у багатьох структурах МВС зараз відчувається потреба у висококваліфікованих фахівцях. Так само потребуть правників регіональні державні та приватні установи. «Тому я переконаний, що в юридичного факультету, який і зараз є одним із найпрестижніших в нашому університеті, велике майбутнє», - підкреслив Сергій Михайлович. А його попередник, професор В’ячеслав Толок згадав про труднощі, які довелося перебороти нашому вишу 18 років тому, при створенні юридичного факультету, відзначив деякі віхи його славної історії та побажав йому подальшого розвитку. До щирих побажань, адресованих факультету та його цьогорічним випускникам, приєдналися начальник департаменту вищої школи міністерства освіти України Ярослав Балюбаш, голова громадської організації «Народні збори» Володимир Кругліков, начальник відділу освіти і науки Жовтневої районної державної адміністрації Олександр Онищенко, радник начальника обласного управління МВС України Олександр Сергач та інші почесні гості свята.

Самі випускники виявили неабияку креативність, влаштувавши підсумкову відео презентацію свого факультету і курсу, зроблену у формі дружнього шаржу на улюблених викладачів та самих себе. А студенти молодших курсів влаштували для них святковий концерт.

Таміла ТАРАСЕНКО