Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Мальована Юлія Геннадіївна

Мальована Юлія Геннадіївна

ЗНУ Викладачі Факультет соціології та управління Кафедра політології

К. політ. н., доцентка кафедри політології

Контакти

Розклад консультацій

 • четвер – 11.25-12.45
 • на кафедрі політології (310 каб, 4 корпус) та у ZOOM-форматі (Ідентифікатор конференції: 617 320 9597, Код доступу: politolog);
 • Дисципліни

  • Політична реклама
  • Політичний маркетинг
  • Система національної та міжнародної безпеки
  • Технології політичного та державного управління
  • Інформаційна політика
  • Теорія поділу влади
  • Політологія

  Біографія

  Закінчила з відзнакою магістратуру історичного факультету ЗНУ за спеціальністю «Історія» (2006 р.). Захистила кандидатську (PhD) дисертацію на тему «Політична символіка як чинник формування суспільної свідомості» (2013 р).

  З вересня 2007 року – є науково-педагогічним працівником кафедри політології Запорізького національного університету.

  Сфера дослідницьких інтересів: політичний іміджмейкінг, політична реклама, політичний маркетинг, діджитал-маркетинг, символізм в політиці, інформаційна політика, міжнародні відносини, технології політичного та державного управління, питання національної та міжнародної безпеки

  Участь у тренінгах, організованих Інститутом демократії та соціального прогресу в співпраці із регіональним представництвом Фонду ім. Ф. Еберта в Україні: «Тренінг для викладачів» (21- 23 квітня, м. Київ), «Жіноче лобі в Україні: будуємо майбутнє» (19-21 травня, м. Миколаїв), а також пройдено навчання на базі Інтенсивного тренінгового інституту з методології медіадосліджень (березень-жовтень 2017 р.). Членкиня СД-платформи.

  Участь у тренінгах Active Citizens Local Training, British Council.

  Участь у тренінгу «Україна – кандидат до вступу в ЄС: нові виклики та можливості», організованому Центром досконалості Жана Моне Навчально-наукового інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

  Є сертифікованим арт-коучем, арт-терапевтом (Міжнародна федерація арт-терапії та самореалізації особистості, Східно-українська асоціація арт-терапії, Всеукраїнська тренінгова компанія «Основа»), мак-консультантом, ведучою Т-ігор, системно-сімейний терапевт, спеціаліст по роботі з ПТСР, біженцями та переселенцями, сертифікований спеціаліст з інтернет-маркетингу (Школа цифрових навичок ПАРА), авторка онлайн-курсів та інтенсивів.

  Наукова робота

  Авторка більше 40 наукових праць, серед яких співавторство у колективних монографіях, статті у енциклопедичних словниках-довідниках, навчально-методичні рекомендації, статті у фахових виданнях України, Польщі, Литви, Web of Science.

  Наукові публікації у всеукраїнських та міжнародних виданнях: «Держава та регіони»; Науковий журнал «Politicus»; «Гілея»; «Слов’янський вісник»; «Вісник ЛНУ»; «Baltic Journal of Economic Studies» та ін.

  Участь у наукових конференціях та підвищенні кваліфікації, зокрема:

  • Conference Citizen-centric eGovernment in the European Union (Krakow, Poland, 2022);
  • Підвищення кваліфікації за програмою ШПМ з теми «Актуальні питання підготовки здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти»  на базі ШПМ ЗНУ (2023 р.);.
  • Підвищення цифрових компетентностей співробітників Запорізького національного університету: Цифрові технології Google в освітньому процесі (2023 р.).

  Інформація надана факультетом соціології та управління

  Мальована Юлія Геннадіївна