Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Мальована Юлія Геннадіївна

Мальована Юлія Геннадіївна

ЗНУ Викладачі Факультет соціології та управління Кафедра політології

Кандидат політичних наук, доцент кафедри

Контакти

Розклад консультацій

Дисципліни

  • Політична реклама
  • Політичний маркетинг
  • Міжнародні відносини
  • Політологія
  • Професійно-орієнтований практикум іноземною мовою

Біографія

Закінчила з відзнакою магістратуру історичного факультету ЗНУ за спеціальністю «Історія» (2006 р.). Захистила кандидатську (PhD) дисертацію на тему «Політична символіка як чинник формування суспільної свідомості» (2013 р).

З вересня 2007 року - викладаю на кафедрі політології Запорізького національного університету.

Сфера дослідницьких інтересів: політичний іміджмейкінг, політична реклама, політичний маркетинг, символізм в політиці, інформаційна політика, міжнародні відносини.

У 2017 році прийнято участь у тренінгах, організованих Інститутом демократії та соціального прогресу в співпраці із регіональним представництвом Фонду ім. Ф. Еберта в Україні: «Тренінг для викладачів» (21-23 квітня, м. Київ), «Жіноче лобі в Україні: будуємо майбутнє» (19-21 травня, м. Миколаїв). За результатами тренінгів отримано сертифікати учасника.

Також пройдено навчання на базі Інтенсивного тренінгового інституту з методології медіадосліджень, (організатори Міжнародна рада досліджень і обмінів (IREX), Запорізький національний університет, факультет соціології та управління та факультет журналістики). Видано сертифікат про підвищення кваліфікації (120 годин) з 1 березня по 30 жовтня 2017 р.

Прийнято участь та отримано сертифікат, що засвідчує проходження навчання у науково-методичному семінарі-тренінгу «Зовнішня політика та комунікації в ЄС», що проходив 17-24 квітня 2021 р. у межах проєкту Центра досконалості Жана Моне програми Еразмус+ Європейського Союзу «Поглиблений розвиток європейських студій в Україні: міждисциплінарний підхід».

Додатково є сертифікованим арт-коучем, арт-терапевтом (Міжнародна федерація арт-терапії та самореалізації особистості, Східно-українська асоціація арт-терапії, Всеукраїнська тренінгова компанія "Основа"), ігропрактик, МАК-консультант, співавторка онлайн-курсів та інтенсивів, інтернет-маркетолог.

Наукова робота

Автор 40 наукових праць, серед яких співавторство у колективних

монографіях, статті у енциклопедичних словниках-довідниках, навчально-методичні рекомендації й посібник, статті у фахових виданнях України. Наукові публікації у всеукраїнських та міжнародних виданнях: «Держава та регіони»; Науковий журнал «Politicus»; «Гілея»; «Слов’янський вісник»; «Вісник ЛНУ» та ін.

Інформація надана факультетом соціології та управління

Мальована Юлія Геннадіївна