Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Руднєва Анна Олегівна

Руднєва Анна Олегівна

ЗНУ Викладачі Факультет соціології та управління Кафедра політології

Кандидат політичних наук, доцентка кафедри політології

Контакти

Розклад консультацій

 • понеділок 14:30-15:50 на кафедрі політології (310 каб, 4 корпус)
 • у ZOOM-форматі (Ідентифікатор конференції: 315 704 3442, Код доступу: politolog

Дисципліни

 • Інформаційна політика
 • Міжнародні відносини
 • Теорія міжнародних відносин
 • Політичні процеси в сучасному світі
 • Політичні комунікації
 • Сучасні теорії демократії
 • Політологія

Біографія

Закінчила з відзнакою магістратуру факультету Соціології та управління ЗНУ за спеціальністю «Політологія» (2010 р.). Захистила кандидатську (PhD) дисертацію на тему «Інформаційні війни як фактор впливу на політичну культуру в сучасній Україні» (2014 р).

Сфера дослідницьких інтересів: інформаційна політика, інформаційна безпека, інформаційні війни, політичні комунікації, політична культура, політичний маркетинг, міжнародні відносини.

Участь у тренінгах, організованих Інститутом демократії та соціального прогресу в співпраці із регіональним представництвом Фонду ім. Ф. Еберта в Україні:

 • «Тренінг для викладачів» (21- 23 квітня, м. Київ), «Жіноче лобі в Україні: будуємо майбутнє» (19-21 травня, м. Миколаїв),
 • Участь у тренінгу Active Citizens Local Training, British Council.
 • Участь у тренінгу «Україна – кандидат до вступу в ЄС: нові виклики та можливості», організованому Центром досконалості Жана Моне Навчально-наукового інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
 • Пройдено навчання на базі Інтенсивного тренінгового інституту з методології медіа досліджень.

Членкиня СД-платформи.

Є сертифікованим арт-коучем, арт-терапевтом (Міжнародна федерація арт-терапії та самореалізації особистості, Східно-українська асоціація арт-терапії, Всеукраїнська тренінгова компанія "Основа"), мак-консультантом, ведучою Т-ігор, системно-сімейний терапевт, спеціаліст по роботі з ПТСР, біженцями та переселенцями, практикуючий звукотерапевт та тілесний терапевт, сертифікований спеціаліст з інтернет-маркетингу (Школа цифрових навичок ПАРА), авторка онлайн-курсів та інтенсивів.

Наукова робота

Авторка більше 40 наукових праць, серед яких співавторство у колективних монографіях, статті у енциклопедичних словниках-довідниках, навчально-методичні рекомендації, статті у фахових виданнях України, Словакії, Польщі, Литви, Web of Science.

Наукові публікації у всеукраїнських та міжнародних виданнях: «Держава та регіони»; Науковий журнал «Politicus»; «Гілея»; «Слов’янський вісник»; «Вісник ЛНУ»; «Scientific Letters of Academic Society of Michal Baludansky» та ін.

Участь у Міжнародній конференції – Conference Citizen-centric eGovernment in the European Union (Krakow, Poland, 2022).

Підвищення кваліфікації за програмою ШПМ з теми «Актуальні питання підготовки здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти»  на базі ШПМ ЗНУ (2023 р.)

Підвищення цифрових компетентностей співробітників Запорізького національного університету: Цифрові технології Google в освітньому процесі (2023 р.).

Інформація надана факультетом соціології та управління

Руднєва Анна Олегівна