Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Руднєва Анна Олегівна

Руднєва Анна Олегівна

ЗНУ Викладачі Факультет соціології та управління Кафедра політології

Кандидат політичних наук, доцент кафедри

Контакти

Розклад консультацій

 • Дисципліни

  • Політологія
  • Інформаційна політика
  • Міжнародні відносини
  • Інформаційно-політична діяльність в міжнародних відносинах
  • Теорія політичної легітимності
  • Політичні процеси в сучасному світі

  Біографія

  Закінчила з відзнакою магістратуру факультету Соціології та управління ЗНУ за спеціальністю «Політологія» (2010 р.). Захистила кандидатську (PhD) дисертацію на тему «Інформаційні війни як фактор впливу на політичну культуру в сучасній Україні» (2014 р).

  З вересня 2010 року - викладаю на кафедрі політології Запорізького національного університету.

  Сфера дослідницьких інтересів: інформаційна політика, інформаційна безпека, інформаційні війни, медіакультура, медіаграмотність, політичні комунікації, політична культура, політичний маркетинг, міжнародні відносини.

  Автор 40 наукових праць, серед яких співавторство у колективних

  монографіях, статті у енциклопедичних словниках-довідниках, навчально-методичні рекомендації, статті у фахових виданнях України, Словакії. Наукові публікації у всеукраїнських та міжнародних виданнях: «Держава та регіони»; Науковий журнал «Politicus»; «Гілея»; «Слов’янський вісник»; «Вісник ЛНУ»; «Scientific Letters of Academic Society of Michal Baludansky» та ін.

  Додатково є сертифікованим арт-коучем, арт-терапевтом (Міжнародна федерація арт-терапії та самореалізації особистості, Східно-українська асоціація арт-терапії, Всеукраїнська тренінгова компанія "Основа"), ігропрактик, МАК-консультант, автор онлайн-курсів та інтенсивів, інтернет-маркетолог.

  Наукова робота

  Наукові інтереси: інформаційна політика, інформаційна безпека, інформаційні війни, політичні комунікації, пропаганда, маніпулювання, медіакультура, медіаграмотність, політична культура, міжнародні відносини.

  Учасник Інтенсивного тренінгового інституту з методології медіадосліджень (організатори Міжнародна рада досліджень і обмінів IREX, Запорізький національний університет, факультет соціології та управління та факультет журналістики) протягом березня-жовтня 2017 р.

  Участь у роботі Тренінгу для викладачів за підтримки Інституту демократії та соціального прогресу фонду ім. Фрідріха Еберта – 21-23 квітня 2017, Київ.

  Постійна участь у роботі наукових конференцій: Міжнародна науково-практична конференція «Пропаганда vs контрпропаганда у медіапросторі: минуле, сучасне, майбутнє»; Міжнародна науково-практична конференція «Медіакультура та інформаційна безпека в Європі та світі : освіта, методологія медіадосліджень, практика»; Міжнародна наукова конференція «Соціальне прогнозування та проектування майбутнього країни: ідеї миру та ненасильства у змінах глобального порядку» та ін.

  Наукові публікації у всеукраїнських та міжнародних виданнях: «Держава та регіони»; Науковий журнал «Politicus»; «Гілея»; «Слов’янський вісник»; «Вісник ЛНУ»; «Scientific Letters of Academic Society of Michal Baludansky» та ін.

  Статті у колективних монографіях: «Перспективи та напрямки модернізації політичної системи України»; «Медіакультура в контексті міждисциплінарних досліджень»; «Феномен пропаганди та антипропаганди у сучасному світі: історико-політологічний дискурс».

  Інформація надана факультетом соціології та управління

  Руднєва Анна Олегівна