Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Головна сторінка / Викладачі / Бутченко Тарас Іванович

Бутченко Тарас Іванович

ЗНУ Викладачі Факультет соціології та управління Кафедра соціальної філософії та управління

завідувач кафедри соціальної філософії та управління ЗНУ, професор кафедри, доктор філософських наук, доцент

Дисципліни

• Аналітична філософія,
  • гносеологія та епістемологія
  • філософія наукової свідомості,
  • соціальне проєктування,
  • формування команди соціального проєкту
  • публічне управління,
  • соціальне проєктування у публічному управлінні та адмініструванні

Народився 13 грудня 1977 року у м. Кишинів.

2000 р. – з відзнакою закінчив юридичний факультет Запорізького державного університету.

2004 р. – захистив дисертацію «Еволюція договірної концепції походження держави: соціально-філософський аналіз», присуджено науковий ступінь кандидата філософських наук.

2011 р. – захистив дисертацію «Соціальне проектування: проблема взаємозв’язку суспільних потреб і державних інтересів», присуджено науковий ступінь доктора філософських наук.

2012 р. – присуджено вчене звання доцента.

З 2012 р. дотепер – професор, завідувач кафедри соціальної філософії та управління Запорізького національного університету – випускової кафедри за освітніми програмами «Публічне управління та адміністрування», «Соціальна робота» та «Філософія».

Науково-педагогічний стаж – 15 років.

Має досвід стажування та участі у міжнародних програмах, проектах.

2007 рік – в Готландському університеті (м. Вісбю, Королівство Швеція).

2008 рік – в Інституті політики, політичних процесів і політичної філософії Масачусетського університету (м. Амхерст, США).

Проект «Соціальне планування у волонтерській діяльності» за підтримки публічної агенції «Шведський інститут» (2015) – координатор і тренер.

Проект «Історичні локації» за сприяння USAID (2015-2016) – координатор дослідження механізмів залучення мешканців до громадських інституцій («Урочище Сагайдачного»).

Проект «Згуртуй громаду» в рамках Української ініціативи з підвищення впевненості (UCB) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) (2016-2017) – координатор і тренер.

Проект «Залучення молоді до муніципального планування» випускників американських освітніх програм за підтримки Інноваційної фундації «AEIF» та Відділу освіти, преси та культури Посольства США в Україні (2016-2017) – ініціатор і керівник.

2018 –  стажування в рамках проекту інституційного співробітництва з Європейським університетом Віадріна (м. Франкфурт-на-Одері, Німеччина).

Має подяки ректора, грамоти Запорізької міської ради, Запорізької обласної державної адміністрації.

Наукова робота

Має 3 монографії, 4 навчальних посібника, понад 60 публікацій з актуальних проблем філософії та соціального розвитку.

Заступник голови спеціалізованої вченої ради із захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора філософських наук Д 17.051.05.

Сфера наукових інтересів: соціальне проектування, філософія наукової свідомості, аналітична філософія, публічне управління

Інформація надана факультетом соціології та управління

Бутченко Тарас Іванович