Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Бойко Ганна Валентинівна

Бойко Ганна Валентинівна

ЗНУ Викладачі Факультет соціології та управління Кафедра філософії, публічного управління та соціальної роботи

Доцент кафедри, кандидат психологічних наук, доцент

Контакти

Розклад консультацій

  Вівторок 14.00 – 16.00, на кафедрі філософії, публічного управління та соціальної роботи (315 каб, 4 корпус);

  ZOOM-формат (Ідентифікатор конференції: 2471184375 Код доступу: 724068)

Дисципліни

 • Теорія соціальної роботи,
 • Персонологія,
 • Управління організаційною поведінкою державних службовців та посадовців місцевого
 • самоврядування
 • Психологія публічного управління
 • Профвідбір у публічному управлінні
 • Профвідбур у соціальній роботі
 • Практикум з медіатор них технологій
 • Основи психодіагностики та психоконсультації в соціальній роботі,
 • Соціальна робота з безробітними

Біографія

Бойко Ганна Валентинівна, Народилась у м. Запоріжжі у 1962 році.

Освіта вища. Закінчила Запорізький індустріальний інститут у 1984 році, Запорізький державний університет у 1993 році за спеціальністю «Практична психологія».

Захистила кандидатську дисертацію у Харківському національному університеті ім. В.Н.Каразіна за темою «Трансформація уявлення про себе в умовах кризи, пов’язаної з втратою роботи» по спеціальності 19.00.01 «Загальна психологія. Історія психології» .

З 1993 року працювала в Запорізькому обласному центрі зайнятості населення провідним психологом відділу профвідбору.

З 1997 року працює в Запорізькому національному університеті, з 2006 року на посаді доцента

кафедри соціальної філософії та управління.

У період з 2004 по 2014 рік – заступник декана з виховної роботи факультету соціології та управління..

З 2006 року лектор, керівник тренінгів у Запорізькому регіональному центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій. Як лектор, тренер та експерт готує та веде програми підвищення кваліфікації для фахівців публічного управління та місцевого самоврядування з проблематики керівництва і лідерства, ділового спілкування, профілактики професійного вигорання, впровадження змін, тощо.

Більше як 10 років організатор та куратор волонтерського руху студентів «Студентське серце» на факультеті соціології та управління ЗНУ.

Займається консультативною та тренінговою діяльністю, Член Національної психологічної асоціації України, Всеукраїнської спілки Системної та короткотермінової терапії. Має відповідні сертифікати європейського зразка.

 

Наукова робота

Опубліковано більше 40 праць, 4 навчальні посібники, 10 монографій, 1 з яких - одноосібна.

Має досвід участі в міжнародних наукових та громадських проектах. Зокрема, виступила експертом, тренером, співавтором навчальних посібників у проектах програми ООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» (2014-2016), проектів випускників Шведського інституту «Соціальне планування у волонтерській діяльності» (2015), проектах «Історичні локації» (2016) та «Згуртуй громаду» (2016-2017), що реалізовувалися за підтримки USAID, проекті інноваційного фонду випускників американських освітніх і наукових програм (AEIF) «Залучення молоді до муніципального планування» (2016-2017), у Програмі відновлення та розбудови миру на територіях постраждалих від кризи за підтримки UNDP та ін.

Завершила програму підвищення кваліфікації «Системна психотерапія» (сертифікати Заарляндської школи системної психотерапії (Німеччина) у Львівському національному університеті імені Івана Франка (2005-2012).

Завершила програми та отримала сертифікати консультанта та психотерапевта Європейського зразку з короткотермінової терапії орієнтованої на вирішення «(sertyfikats "European Brief Therapy Association Psychotherapy» (Лодзь, Польща) у ЛНУ імені Івана Франка, 2014 – 2021.

Сфера наукових інтересів: переживання особистістю кризових ситуацій; професійний розвиток особистості; соціальна робота в громаді; організація волонтерської діяльності серед молоді

 

Інформація надана факультетом соціології та управління

Бойко Ганна Валентинівна