Головна сторінка / Викладачі / Цапліна Ірина Сергіївна

Цапліна Ірина Сергіївна

ЗНУ Викладачі Факультет соціології та управління Кафедра філософії, публічного управління та соціальної роботи

Кандидат філософських наук, доцент кафедри

Розклад консультацій

• середа, 12:55

Дисципліни

• Професійно-орієнтований практикум іноземною мовою (соц. робота),
  • Професійно-орієнтований практикум іноземною мовою (філософія),
  • Основи соціальної супервізії,
  • Соціальна робота з різними категоріями клієнтів,
  • Практична психологія в системі соціальної роботи,
  • Етика публічної служби,
  • Футурологія,
  • Слов`янська та українська філософія,
  • Управління персоналом,
  • Феноменологія і герменевтика,
  • Супервізія у соціальній роботі,
  • Соціальна психологія

Біографія

Кандидат філософських наук, доцент кафедри соціальної філософії та управління ЗНУ

Вища освіта:

1. Кваліфікація: магістр філології, викладач української літератури у вищій школі (Запорізький державний університет);
  2. Кваліфікація: спеціаліст, психолог (Запорізький державний університет)Кандидатська дисертація зі спеціальності 09.00.03 «соціальна філософія та філософія історії» на тему: «Еволюція образу майбутнього у сучасних ідеологіях».

Має досвід роботи на посаді головного спеціаліста в Запорізькій обласній державній адміністрації (управління з питань внутрішньої політики).

Була модератором круглих столів політологічної частини Семінару творчої молоді МБФ «Смолоскип» (2001-2008 рр.).

Голова журі конкурсу науково-дослідних робіт у секції філософії, релігієзнавства, соціології Енергодарської міської МАН з 2014 р., консультант Енергодарської міської МАН з питань підготовки робіт у галузі футурології.

Співорганізатор щорічного Всеукраїнського конкурсу молодої української поезії та авторської пісні імені Марини Брацило «Хортицькі дзвони».

Регулярно бере участь в інформаційних передачах на телебаченні та радіо (UA: Запоріжжя) з актуальних питань поточної ситуації в українському суспільстві та прогнозів щодо його майбутнього розвитку.

Має публікації, методичні видання з навчальних дисциплін, які викладає.

Наукова робота

Коло наукових інтересів: сучасні ідеології, футурологічні прогнози, особливості психології суспільства на сучасному етапі, практична психологія, літературознавство.

Інформація надана факультетом соціології та управління

Цапліна Ірина Сергіївна