Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Головна сторінка / Викладачі / Лепський Максим Анатолійович

Лепський Максим Анатолійович

ЗНУ Викладачі Факультет соціології та управління Кафедра соціології

доктор філософських наук, професор, голова дослідницкого комітету «Соціальне прогнозування» Соціологічної асоціації України»

Дисципліни

• Сценарне планування та прогнозування,
  • Сучасна соціологія конфлікту,
  • Методологія і логіка наукового дослідження,
  • Соціальне прогнозування територіального розвитку

Біографія

Захистив диплом за спеціальністю історія, спеціалізація всесвітня історія (сходознавство) Запорізького національного університету. Захистив кандидатську (PhD) дисертацію «Взаємозв'язок життя і смерті: проблема виживання». Захистив докторську дисертацію (full prof.) «Взаємозв'язок оптимізму та песимізму: проблема соціальної перспективи» в Інституті вищої освіти Академії педагогічних наук України. Є організатором і учасником 40 соціально-орієнтованих, міжнародних, всеукраїнських та регіональних проектів, зокрема ПРООН-ЄС, USAID, публічної агенції «Шведський інститут», Соціологічної асоціації України. Має досвід 25 років викладання, тренера, медіації, проведення майстер-класів, організації фундаментальних та прикладних досліджень. Зараз є головою дослідницького комітету «Соціального прогнозування» Соціологічної асоціації України. Постійний гість програм соціально-політичної спрямованості.

Наукова робота

Автор 170 робіт, в тому числі 14 монографій, 10 навчальних посібників і 2 підручників з проблем соціального та політичного прогнозування, моделювання та сценарування вирішення конфліктів, миротворчості та людського розвитку, публічного управління та місцевого самоврядування, дослідження медіа-простору

Інформація надана факультетом соціології та управління

Лепський Максим Анатолійович