Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Приймак Юлія Олександрівна

Приймак Юлія Олександрівна

ЗНУ Викладачі Факультет соціології та управління Кафедра соціології

кандидат соціологічних наук, доцент

Дисципліни

  • «Соціологія»,
  • «Організація та проведення соціологічного дослідження»,
  • «Соціологія менеджменту»,
  • «Спеціальні соціологічні теорії»,
  • «Соціологія парламентаризму»

Біографія

Народилася 30 квітня 1979 року в с. Петро-Михайлівка Вільнянського району Запорізької області. З 1986 по 1996 навчалася у СШ с. Петро-Михайлівка. У 1996 році була зарахована на перший курс історичного факультету ЗДУ на спеціальність «історія України» денної форми навчання, який закінчила у 2001 р. отримавши диплом з відзнакою. Трудовий шлях почала в 2000 р. з посади вчителя історії у Запорізькому інтернаті №5 для слабозорих дітей. З 2001 по 2005 рр. працювала провідним спеціалістом в Державному архіві Запорізької області. У 2005 р. вступила до денної аспірантури Запорізького національного університету за спеціальністю «Соціологія».

У 2008 р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Якість публічних послуг в органах місцевої влади в умовах трансформації українського суспільства».

З вересня 2006 року й до теперішнього часу здійснюю викладацьку діяльність на факультеті соціології та управління: 2006 – викладач кафедри соціології; з 2017 старший викладач, а 2018 – доцент тієї ж кафедри. За час науково-викладацької діяльності була відзначений грамотами ректорів ЗНУ.

Наукова робота

Доцент Приймак Ю.О. є автором 23 наукових публікацій, з яких 2 монографії («Запорізький архів. Студії з історії греків Південної України ХVІІІ-ХХ ст.» (2003), «Нариси історії соціології Нижньої Наддніпрянщини». (2018)), а також 2 науково-методичних видань. Член журі першого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та першого туру Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Соціологія», що проводиться на базі факультету соціології та управління ЗНУ. Член журі Всекураїнського конкурсу студентських наукових робі зі спеціальностей «Соціологія» (Запоріжжя, ЗНУ) та «Соціальна робота» (Ужгород, УжНУ).

Коло наукових інтересів: соціологія управління, соціологія організацій, історія соціології України, соціологія соціальної роботи.

Інформація надана факультетом соціології та управління

Приймак Юлія Олександрівна