Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Дубова Олена Віленівна

Дубова Олена Віленівна

ЗНУ Викладачі Біологічний факультет Кафедра генетики та рослинних ресурсів

Кандидат біологічних наук за спеціальністю «Екологія», доцент, доцент кафедри

Контакти

Розклад консультацій

  • Понеділок 14.30 – 16.00

Дисципліни

  • Методологія наукових досліджень
  • Практикум природничого шкільного експерименту
  • Технологія захисту рослин
  • Розсадники відкритого та закритого ґрунту
  • Ґрунтознавство

Біографія

Дубова Олена Віленівна у 1985 році закінчила біологічний факультет Дніпропетровського державного університету за спеціальністю «Біологія». Свою трудову діяльність в Запорізькому національному університеті розпочала в 1988 році на посаді старшого лаборанта кафедри зоології та ботаніки, з жовтня 1992 року працювала асистентом кафедри ботаніки та зоології Запорізького державного університету.

У 1995 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук на тему «Вплив забруднення навколишнього середовища на фізіолого-екологічні характеристики представників роду Rosa L.» за спеціальністю 03.00.16 «Екологія» (науковий керівник д.б.н., проф. Бессонова В.П.). У 2002 році отримала атестат доцента.

Наукова робота

Активно впроваджує в заняття інноваційні технології, використовує систему MOODL в навчальному процесі. Має близько 90 публікацій наукового та навчально-методичного характеру. Має праці з  вивчення стану деревної рослинності та ґрунтового покриву  міста Запоріжжя

Член авторської групи з написання підручників «Екологія рідного краю».

Бере активну участь у науково-дослідній роботі кафедри в рамках держбюджетних та госпдоговірних тем, зокрема "Збільшення генетичної мінливості сільськогосподарських і декоративних рослин з використанням сучасних методичних засобів та пошук нових генетичних джерел продуктивності та якості продукції". Разом зі студентами-дипломниками проводить дослідження стійкості міжвидових гібридів соняшника до підвищених температур та нестачі води.

Працює з обдарованою шкільною молоддю, член журі обласного етапу МАН.

Постійно вдосконалює педмайстерність, у 2016 році пройшла стажування в Центрі післядипломної освіти Дніпропетровського національного університету при кафедрі фізіології та інтродукції рослин та навчалася у школі педмайстерності ЗНУ за програмою „Інтенсивний курс іноземної мови”  (англійської) та отримала  сертифікат про володіння англійською мовою на рівні В1.

 Неодноразово нагороджувалась грамотами та подяками ректора ЗНУ, Запорізької обласної державної адміністрації, Міністерства освіти  і науки України.

Наукові профілі:

Інформація надана біологічним факультетом

Дубова Олена Віленівна