Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Головна сторінка / Викладачі / Яковлева-Носарь Світлана Олегівна

Яковлева-Носарь Світлана Олегівна

ЗНУ Викладачі Біологічний факультет Кафедра генетики та рослинних ресурсів

доцент кафедри, кандидат біологічних наук за спеціальністю «Ботаніка», доцент

Дисципліни

• Дендрологія
  • Метеорологія
  • Лісознавство
  • Лісова таксація
  • Сучасна природно-наукова картина світу

Графік консультацій

• Четвер 12.00 – 13.00 ауд. 302а
  • Четвер 16.00 – 17.00 ауд. 302а

Біографія

Яковлєва-Носарь Світлана Олегівна народилась у 1974 році. Кандидат біологічних наук, доцент кафедри садово-паркового господарства та генетики, спеціаліст з ботаніки, спеціальність 03.00.05.

У 1996 році закінчила біологічний факультет Запорізького державного університету, отримала диплом за спеціальністю «Біолог. Вчитель біології та хімії». У 1993–1995 рр. навчалася на факультеті романо-германської філології ЗДУ (друга спеціальність).

Розпочала свою науково-педагогічну діяльність у ЗНУ з 1996 року, вступивши до аспірантури. Була стипендіатом Кабінету Міністрів (2001–2003 рр.). Проходила протягом трьох місяців стажування у Німеччині (1999–2000 р.). У 2000 р. захистила кандидатську дисертацію за темою «Біологія інтродукованих квітково-декоративних однорічних рослин різних систематичних груп за умов забруднення оточуючого середовища хромом» за спеціальністю 03.00.05 – ботаніка (науковий керівник д.б.н., проф. Бессонова В.П.). У 2003 році отримала наукове звання доцента.

Наукова робота

Має понад 100 наукових та навчально-методичних праць. За керівництво науковими роботами Малої Академії наук відзначена подякою Міністерства освіти і науки.

Наукові інтереси: ландшафтний дизайн, дослідження природних і штучних лісових та трав’янистих фітоценозів, генетико-селекційна робота з олійними культурами.

Є членом Українського товариства фізіологів рослин.

Плідна наукова та викладацька робота відзначена грамотами.

Research Gate: https://www.researchgate.net/profile/Svetlana_Yakovleva-Nosar

Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?user=CRHkbl4AAAAJ&hl=ru