Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Бойка Олена Анатоліївна

Бойка Олена Анатоліївна

ЗНУ Викладачі Біологічний факультет Кафедра садово-паркового господарства та генетики

доцент кафедри, кандидат біологічних наук за спеціальністю «Генетика», заступник декана біологічного факультету з міжнародної роботи.

Дисципліни

• Дизайн ландшафтів
  • Психогенетика
  • Екологічна генетика
  • Великий практикум з генетики
  • Технологія захисту лісів та садів

Графік консультацій

• Вівторок 9.00 – 11.00 ауд. 203
  • Субота 11.00 – 13.00 ауд. 203

Біографія

Бойка Олена Анатоліївна народилась у 1983 році. Rандидат біологічних наук, викладач кафедри садово-паркового господарства та генетики. У 2005 році закінчила з відзнакою магістратуру Запорізького національного університету, а у 2016 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 03.00.15 – «Генетика» за темою «Успадковування та мінливість якісних та кількісних ознак рослин роду Lunaria L.» (науковий керівник д.б.н., проф. Лях В.О.).Під час навчання в магістратурі отримувала іменну стипендію мера м. Запоріжжя. З 2017 року виконує обов’язки заступника декана біологічного факультету з міжнародної роботи.

Наукова робота

Сфера наукових інтересів охоплює ботаніку, морфологію, анатомію, систематику, фізіологію, біохімію рослин, генетику, селекцію, екологію, ґрунтознавство, деревинознавство, ландшафтне проектування, методику викладання біологічних дисциплін, професійну англійську мову. Має один підручник «Анатомія та морфологія росин. Практикум» у співавторстві з Пересипкіною Т.М., 25 наукових статей, 10 навчально-методичних видань та 1 патент на корисну модель у співавторстві. Бойка О.А. має 2 свидоцтва про реестрацію зразків виданих Національним центром генетичних ресурсів України (М. Харків). Постійно приймає участь у міжнародних, всеукраїнських, регіональних та університетських конференціях. Вільно володіє англійскьою мовою та активно проводить роботу з налагодження міжнародної співпраці.

Є членом Українського товариства генетиків і селекціонерів та Українського товариства фізіологів рослин.

Плідна наукова та викладацька робота відзначена численними грамотами та подяками.

Research Gate:https://www.researchgate.net/profile/Olena_Boika2

Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?user=RyxhC5EAAAAJ&hl=ru