Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Григорова Наталія Володимирівна

Григорова Наталія Володимирівна

ЗНУ Викладачі Біологічний факультет Кафедра фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини

Кандидат біологічних наук, доцент

Контакти

Розклад консультацій

  • Середа, 13.00 – 14.00, ауд. 310

Дисципліни

  • Фізіологічні механізми регуляції гомеостазу
  • Фізіологія крові
  • Патологічна анатомія
  • Анатомія людини
  • Медична екологія
  • Цивільний захист

Біографія

Григорова Наталя Володимирівна закінчила в 1997 році біологічний факультет з відзнакою. З 1998 року аспірант кафедри фізіології з курсом ЦО, з 1999 року – асистент цієї кафедри та продовжувала навчання в заочній аспірантурі, яку закінчила в 2002 році. У цьому ж році захистила дисертацію на вчений ступінь кандидата біологічних наук зі спеціальності «Фізіологія людини і тварин». У 2005 році отримала атестат доцента кафедри. На цій посаді працює по теперішній час. На високому рівні читає лекції по анатомії людини, фізіологічним дисциплінам, медичній екології та цивільному захисту.За плідну роботу також нагороджена грамотами від деканату, ректорату, Запорізької обласної державної адміністрації та Міністерства освіти і науки України.

Наукова робота

Доцентом Григоровою Н. В. виконана докторська дисертація зі спеціальності 03.00.13 – фізіологія людини та тварин на тему «Фізіологічна роль інтраклітинних металів у нейрогуморальній регуляції функцій інсулоцитів і клітин імунної системи». Вона є автором понад 200 наукових робіт, у тому числі монографії, і 12 патентів на винаходи. Григорова Н. В. є науковим керівником переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2010, 2011 і 2013 роках та обласного конкурсу для обдарованої молоді в 2008 і 2017 роках. 

Наталя Володимирівна нагороджена дипломами 2 і 3 ступеня у категорії «доценти, старші викладачі» за перемогу в університетському конкурсі науково-педагогічних працівників «Кращий науковець року» у 2014 і 2015 роках відповідно. 

https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=6505578573

https://scholar.google.com.ua/citations?view_op=list_updates&hl=ru&user=y9GatvAAAAAJ&citsig=AMD79opHu_Z-NcYjvtiKa7kA1wvWqqVe4Q 

Інформація надана біологічним факультетом

Григорова Наталія Володимирівна