Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Любченко Юлія Валеріївна

Любченко Юлія Валеріївна

ЗНУ Викладачі Факультет журналістики Кафедра журналістики

Кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри журналістики

Графік консультацій

Дисципліни

  • Написання новин
  • Інформаційне радіомовлення
  • Прямоефірне радіомовлення
  • Фактчекінг у ЗМІ

Біографія

У 2003 році закінчила Запорізький державний університет за спеціальністю «Журналістика». 1999–2008 рр. – робота в практичній журналістиці (радіостанція «Юніверс», ТРК «Алекс», портал Пороги») на посадах кореспондента, журналіста, редактора служби інформації, ведучої радіоновин.

У 2012 році захистила дисертацію на тему «Виражальна система радіожурналістики: когнітивний і прагматичний аспекти». Автор понад 30 наукових праць, серед яких монографія, навчальні посібники, статті у фахових виданнях України та зарубіжжя. Учасниця міжнародних програм і стажувань в Україні, Чехії, Німеччині, Польщі. Учасниця групи з реалізації проєкту програми ERASMUS+ КА2 «Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка з розвитку потенціалу вищої освіти стандартів, доброчесність та професіоналізм» та проєкту Еразмус+ напрямок Жана Моне «Європейські медійні стандарти і цінності незалежної журналістики в еру пост правди».

Членкиня Національної спілки журналістів України.

Наукова робота

Сфера наукових інтересів: виражальні засоби радіожурналістики, жанри радіожурналістики, інтернет-мовлення, новинна журналістика, вивчення аудиторії ЗМІ, фактчекінг, конфліктно-чутлива журналістика.

Інформація надана факультетом журналістики

Любченко Юлія Валеріївна