Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Головна сторінка / Викладачі / Переверзєва Анна Василівна

Переверзєва Анна Василівна

ЗНУ Викладачі Економічний факультет Кафедра міжнародної економіки, природних ресурсів і економіки міжнародного туризму

Доктор наук, доцент, професор кафедри

Розклад консультацій

• Понеділок 12:55-14:15

Дисципліни

• Міжнародні ринкові дослідження
  • Мікроекономіка
  • Національна та регіональна економіка
  • Світова економіка та міжнародні економічні відносини
  • Основи економіки
  • Економічний розвиток України та Запорізького регіону
  • Форми і методи організації міжнародного бізнесу
  • Соціальні стратегії розвитку міжнародних компаній
  • Міжнародні організації
  • Міжнародний економічний аналіз

Біографія

Переверзєва Анна Василівна – доктор економічних наук, доцент, професор кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму.

Переверзєва Анна Василівна громадянка України, освіта вища. Розпочала свою трудову діяльність асистентом кафедри економічної теорії та підприємництва Запорізького національного університету.

Стаж науково-педагогічної роботи у вищих навчальних закладах 14 років, у тому числі в Запорізькому національному університеті 14 років.

З 01.09.2007 по 31.10.2007 працювала асистентом кафедри економічної теорії і підприємництва Запорізького національного університету.

З 01.11.2010 по 01.01.2013 працювала асистентом кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів та економічної теорії Запорізького національного університету.

З 02.09.2013 по 31.08.2015 працювала старшим викладачем кафедри міжнародної економіки та економічної теорії Запорізького національного університету.

З 01.09.2015 працювала доцентом кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму Запорізького національного університету.

З 02.10.2020 до цього часу працює професором кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму Запорізького національного університету.

Переверзєва А.В. у 2012 році захистила кандидатську дисертацію. У 2018 році отримала вчене звання доцента. У 2019 році захистила докторську дисертацію на тему: «Комплексний розвиток людських ресурсів об’єднаних територіальних громад в умовах децентралізації: регіональний вимір».

Наукова діяльність

Переверзєва А.В. як науковий співробітник бере участь у держбюджетних темах: «Створення, розвиток інфраструктури і технологій управління комунальною власністю України», «Геопросторова та інфраструктурна перебудова децентралізованих самоврядних соціально-економічних об’єднань багатовекторного розвитку».

У 2018 році отримала сертифікат B2 з польської мови, має сертифікат B2 з німецької мови курсів «Інтенсивного вивчення іноземних мов» ЗНУ, сертифікат DELF/DALF рівня B1 з французької мови. У період 28.07-28.08.2017 р. пройшла курси підвищення рівня володіння польською мовою у м. Цешин.

Брала участь у міжнародних проектах та стажуваннях: certificate UNIDO «Cleaner Production» (CP award for consultant) (04.12.2014); cтажування на факультеті бізнесу та економіки Міжнародного Університету Шиллеру, Гейдельберг, Німеччина (15-27 липня, 2016); стажування «European innovative approaches to education in economics and management», Литовський Інститут аграрної економіки у м. Вільнюс, Литва (3-21 вересня 2019 р.), Вища школа бізнесу – Національний університет Луї, м. Новий Сонч, Польща (07.12.2020-29.01.2021 р.).

Бере участь у міжнародній діяльності та підготовці проектів: учасник проєкту Жана Моне «European Studies in organization of international industrial and green tourism in Zaporizhzhya region» (2019 р.), «European land management practices» (2020 р.), «European practices of social entrepreneurship – digitalization, inclusion and creativity» (2021 р.).

Переверзєва А.В. має понад 120 публікацій, з яких: 18 навчальних посібників, 60 статей, з них 51 – стаття у фахових виданнях, затверджених ВАК України, 9 статей у міжнародних виданнях, з яких 6 статтей, опубліковані у журналі із наукометричним індексом Web of Science та Scopus, 4 розділи у монографіях, 1 одноосібна монографія, 1 одноосібна монографія, опублікована міжнародним видавництвом, 1 патент на корисну модель, 7 свідоцтв про реєстрацію авторського права.

Author ID – 36069670900

URL-посилання на профіль в SCOPUS: https://www.scopus.com/authid/detail.uri?origin=resultslist&authorId=36069670900&zone=

URL-посилання на профіль в Web of Science: https://app.webofknowledge.com/author/record/27438859?lang=ru_RU&SID=E4Ux3bbtejbg2dJnZQZ%20Web%20of%20Science%20ResearcherID:%20AAB-7578-2019

URL-посилання на профіль в Google Scholar:

Інформація надана економічним факультетом

Переверзєва Анна Василівна