Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Сьомченко Вікторія Вікторівна

Сьомченко Вікторія Вікторівна

ЗНУ Викладачі Економічний факультет Кафедра обліку та оподаткування

Кандидат економічних наук, доцент

Розклад консультацій

  • щовівторка, 11.25-12.45

Email: vika-znu72@ukr.net

-
  • Статистика,
  • економічна статистика,
  • теорія економічного аналізу,
  • облікова політика підприємства,
  • облік в неприбуткових організаціях

Біографія

Освіта: 1988-1991 – Оріхівський сільськогосподарський технікум, денна форма навчання, спеціальність: облік і аудит.

1992-1998 – Дніпропетровський державний аграрний університет», економічний факультет, спеціальність: облік і аудит, кваліфікація: економіст по бухгалтерському обліку і фінансах.

З 2011 - кандидат економічних наук, за спеціальністю 08.00.04 –економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). Тема «Підвищення ефективності використання трудових ресурсів на підприємствах харчової промисловості».

З 2014 р. доцент за кафедрою обліку та оподаткування

З 2008р. Сьомченко В.В. посідає посаду заступника декана економічного факультету з виховної роботи.

Підвищення кваліфікації (стажування):

З «24» лютого по «28» лютого 2020 р. пройшла підвищення кваліфікації (стажування) в ТОВ «Навчально-методичний центр спілки аудиторів України». «МСФЗ 15 «Дохід від договорів з клієнтами: нові вимоги до визнання, оцінки та розкриття у фінансовій звітності».

З «13» січня по «17» січня 2020 р. пройшла підвищення кваліфікації (стажування) в ТОВ «Навчально-методичний центр спілки аудиторів України». «Організація і методика обліку операцій з фінансовими інструментами у відповідності до вимог міжнародних стандартів фінансової звітності».

З «02» березня по «06» березня 2020 р. пройшла підвищення кваліфікації (стажування) в ТОВ «Навчально-методичний центр спілки аудиторів України». «Міжнародні стандарти бухгалтерського обліку і фінансової звітності: практика застосування та актуальні зміни».

З «09» березня по «12» березня 2020 р. пройшла підвищення кваліфікації (Міжнародне стажування) «Академічна доброчесність» в польсько-українській фундації «Інститут Міжнародної Академічної та наукової співпраці» (Варшава, Польща)

З «11» по «15» січня 2021 р.) пройшла підвищення кваліфікації (Міжнародне стажування) «Досвід країн Євросоюзу в системі оподаткування». (м. Кишинів, Республіка Молдова, INTERFORUM-M)

Наукова робота

Наукові інтереси: статистика, економічна статистика, теорія економічного аналізу, облік в неприбуткових організаціях.

Автор понад 100 наукових праць, 50 статей у фахових виданнях, 10 методичних видань. Постійно приймає участь у міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях. Проводить активну роботу з залучення студентів до наукової діяльності, є керівником кваліфікаційних робіт магістрів.

Теоретичні розробки Сьомченко В.В. використовуються у навчальному процесі Запорізького національного університету при викладанні таких дисциплін, статистика, економічна статистика, облік в неприбуткових організаціях, теорія економічного аналізу.

Інформація надана економічним факультетом

Сьомченко Вікторія Вікторівна